Drogi Kliencie,

Informujemy, iż zamówienie tego produktu będzie zrealizowane w modelu PaaS (Produkt jako Usługa). Co to oznacza? Klient nie będzie posiadał urządzenia na własność, jednak wnosząc comiesięczną opłatę, otrzyma pakiet usług, zgodnie z poniższą informacją:

  • korzystanie z wybranego urządzenia (w formie najmu) , dzięki czemu koszt eksploatacji produktu jest niższy i daje większe możliwości,
  • dożywotnia gwarancja na urządzenie,
  • możliwość zwrotu urządzenia w dowolnym momencie trwania umowy (bez ponoszenia dodatkowych opłat) i jego wymiany  na nowszy lub inny model
  • ekspresowa naprawa urządzenia na wybrane modele

Miesięczna opłata za wynajem to 25 PLN brutto. Pierwsze 3 miesiące płatne z góry - 75 PLN brutto.

Składając zamówienie, Klient uiszcza kaucję, która zawsze będzie niższa niż rynkowa wartość urządzenia – jest to kwota, która wyświetla się podczas składania zamówienia.

W momencie, gdy produkt nie będzie już dłużej użytkowany, zostanie zwrócony do Usługodawcy, sprawdzony i sprzedany na rynku wtórnym. Wartość kaucji, pomniejszona o zużycie urządzenia w czasie, zostanie zwrócona bezpośrednio do Klienta (jak również Klient będzie miał możliwość wykorzystania jej w postaci kredytu na kolejne zamówienie).