Huawei P8 Lite Dual Sim Czarny

Huawei P8 Lite Dual Sim Czarny

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Perfekcyjny design tego telefonu sprawia, że jego użytkowanie dostarcza wiele przyjemności. Stylowe wykończenie krawędzi, smukła obudowa o grubości 7,7mm P8 Lite czyni ten telefon wygodnym w trzymaniu. Ten telefon jest synonimem pięknego minimalizmu.

 

 

 

APARATY

 

 

Wyposażony w dwa aparaty model P8 Lite pomaga utrwalać wspomnienia. Zaawansowany technologicznie aparat główny o matrycy 13mpx oraz przedni aparat 5mpx gwarantują świetne zdjęcia z każdej perspektywy, w tym wyjątkowo udane selfie.

Sztuka robienia selfie właśnie osiągnęła następny poziom zaawansowania w trybie “beauty mode”. To technologia, która w sprytny sposób uwydatnia natrualne piękno fotografowanej w tym trybie osoby.

 

 

 

ZDJĘCIA

 

 

Dzięki zaawansowanym technologiom wykorzystanym w aparacie P8 Lite nawet w ciemności możliwe jest zrobienie dobrej jakości, doświetlonych, pełnych szczegółów zdjęć. Żywe kolory, ostre detale, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych zdjęcia wykonane P8 Lite mogą być naturalne i w pełni oddawać nastrój chwili.

 

 

 

PROCESOR

 

 

P8 Lite wyposażony jest w 8-dzeniowy, 64-bitowy processor Kirin 620. Dzięki jego mocy możliwe jest wykonywanie zdjęć HDR oraz nagrywanie i odtwarzanie filmów full HD 1080p.

Model P8 Lite jest zgodny z LTE Cat4 (4G) co zapewnia przepustowość do 150Mbps. Szybka łączność i silny procesor zapewniają pełną wygodę korzystania z multimediów.

 

 

 

MUZYKA

 

 

Głośniki w P8 Lite są wyjątkowe. Ich zintegrowana powiększona komora akustyczna, szerokie pasmo częstotliwości i technologia redukcji szumów sprawiają, że każdy dźwięk jest czysty, ostry i pełen detali. Tak wyposażeni możemy poczuć prawdziwą siłę muzyki.

 

 

 

Wysokość

143.0mm

Szerokość

70.6mm

Grubość

7.7mm

Waga

Około 131g (z baterią)

Czarny

1080P HD

8-rdzeniowy, Hisilicon Kirin 620, 1.2GHz

Android 5.0 + HUAWEI EMUI 3.1

2GB RAM + 16GB ROM

FDD/TDD/WCDMA/TDS/UMTS/CDMA/GSM

GPS/AGPS/Glonass

LTE Cat4/Wi-Fi 802.11 b/g/n /Bluetooth 4.0/NFC /

Akcelerometr

Czujnik zbliżeniowy

Czujnik światła

Kompas

Główny 13mpx oraz przedni 5mpx

*.mp3, *.mid, *.amr, *.3gp, *.mp4, *.m4a, *.aac, *.wav,*.ogg, *.flac, *.mkv

*.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv

HUAWEI EMUI 3.1

2200mAh

Ładowarka
Kabel USB

Słuchawki
Instrukcja szybkiego uruchamiania

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura