Apple iPad Pro 10,5 Wi-fi 256GB Różowe Złoto

Apple iPad Pro 10,5 Wi-fi 256GB Różowe Złoto

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Nowy, mniejszy iPad Pro

 

 

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje znacznie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Wyświetlacz Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. iPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Tylko lepsze.

 

 

 

Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie

 

 

W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był bezkonkurencyjny. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Odbija mniej światła i jest jaśniejszy, ale przede wszystkim bardziej responsywny niż jakikolwiek inny ekran. Niezależnie od tego, czy przeglądasz strony w Safari, czy grasz w grę 3D o bogatej grafice, wszystko działa szybko, płynnie i pochłania Cię bez reszty.

Jasność 600 nitów - Na jaśniejszym ekranie wszystko jest bardziej czytelne – w każdym otoczeniu.

Szeroka gama kolorów - W szerokiej gamie kolorów (P3) zieleń i czerwień nabierają intensywności, dzięki czemu zdjęcia i filmy są bardziej realistyczne.

Współczynnik odbicia 1,8% - Dzięki zaprojektowanej przez Apple specjalnej powłoce antyrefleksyjnej obrazy na ekranie iPada są czytelne i wyraziste, niezależnie od tego, gdzie będziesz z niego korzystać.

 

 

 

Cała masa możliwości

 

 

iPad Pro zdumiewa wydajnością, a jego zaawansowany wyświetlacz, dwie kamery, ultraszybki interfejs bezprzewodowy i bateria na cały dzień mieszczą się w smukłej, poręcznej konstrukcji. Gdziekolwiek go ze sobą weźmiesz, możesz zrobić niemal wszystko.

 

  • Aparaty - iPad Pro ma te same znakomite aparaty, co iPhone 7. Zaawansowana stabilizacja obrazu i światło przysłony ƒ/1,8 sprawiają, że zdjęcia i filmy wychodzą wspaniale nawet w mroku. A dzięki szerszej gamie kolorów każde selfie to prawdziwe dzieło sztuki.

 

  • Touch ID - Za pomocą zaawansowanego czytnika linii papilarnych błyskawicznie odblokujesz iPada i zabezpieczysz swoje poufne dane w aplikacjach.

 

  • Smart Keyboard* - Kiedy potrzebujesz pełnowymiarowej klawiatury, po prostu rozłóż Smart Keyboard – dostępną dla iPada Pro w wersjach 10,5 oraz 12,9 cala. A potem złóż i już masz lekką, wytrzymałą nakładkę. To rozwiązanie równie proste, jak przenośne.

*Klawiatura Smart Keyboard sprzedawana jest oddzielnie

 

 

 

Wielozadaniowość przeprojektowana od dołu do góry

 

 

Już wkrótce zrobisz na iPadzie jeszcze więcej i jeszcze prościej. Bo iOS 11 ma nowy Dock, który z dołu ekranu zapewnia błyskawiczny dostęp do ostatnio używanych apek i plików. A kiedy używasz funkcji Slide Over i Split View, obie otwarte apki pozostają aktywne i gotowe do pracy. Możesz więc edytować obraz w Zdjęciach, jednocześnie tworząc stronę internetową. Albo planować wakacje w Safari i od razu zaklepywać terminy w Kalendarzu. Z iOS 11 i iPadem Pro zrobisz teraz wszystko – naraz.

 

 

 

Zacznij tu. Skończ tam.

 

 

Możesz zacząć pisać maila w apce iPhone'a, a dokończyć na iPadzie Pro. Albo kopiować obrazy, wideo i tekst z iPhone'a i wklejać na iPadzie. A nawet szybko i bezprzewodowo przesyłać pliki między urządzeniami za pomocą AirDrop. iPhone i iPad Pro nie tylko świetnie współpracują ze sobą, ale także z Twoim Apple Watch i komputerem Mac.

Biblioteka zdjęć iCloud - Zadbaj o to, by Twoje zdjęcia oraz poprawki, które w nich zrobisz, były zawsze aktualne na wszystkich urządzeniach.

Handoff - Możesz zacząć czytać książkę na iPadzie, a potem kontynuować w iBooks na ekranie iPhone'a.

Uniwersalny schowek - Kopiuj tekst, obrazy lub wideo z apki z iPhone'a i wklejaj na iPadzie. Od ręki

 

 

 

Specyfikacja

Procesor Apple A10X z koprocesorem M10
Pamięć wbudowana 256 GB
Typ ekranu Pojemnościowy, 10-punktowy, IPS, Retina
Przekątna ekranu 10.5"
Rozdzielczość ekranu 2224 x 1668
Łączność Moduł Bluetooth
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Złącza Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Lightning - 1 szt.
Zainstalowany system operacyjny iOS 10
Aparat 12.0 Mpix - tył
7.0 Mpix - przód
Rozdzielczość nagrywania wideo 3840 x 2160 (4K)
Szerokość 174,1 mm
Wysokość 250,6 mm
Grubość 6,1 mm
Waga 469 g
Kolor Różowe Złoto
Dodatkowe informacje Czujnik światła
Wbudowane dwa mikrofony
Żyroskop
Akcelerometr
Barometr
Wbudowane cztery głośniki stereo
Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta)

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura

 

 


-->