Xiaomi Amazfit Czerwony

Xiaomi Amazfit Czerwony

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Xiaomi Amazfit Czerwony


  • Ekran: 1,34"
  • Czujnik tętna
  • Nawigacja GPS
  • Wodoszczelność IP67
  • Monitor aktywności fizycznej
  • Bateria: Litowo-jonowa 280 mAh

 

 

Xiaomi Amazfit

 

 

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami, dzięki Xiaomi Amazfit. Smartwatch posiada sportowy wygląd oraz szczelną ceramiczną obudowę, która cechuje się odpornością na zarysowania i uszkodzenia. Pokryty szkłem Corning Gorilla Glass ekran zegarka, pozostaje czytelny w świetle słonecznym. Bez trudu odczytasz wiadomości, a dzięki przejrzystemu menu w języku angielskim uzyskasz dostęp do informacji treningowych. Amazfit umożliwia to wszystko bez wyjmowania telefonu z kieszeni, ponieważ łączy się z urządzeniami Android i iOS poprzez Bluetooth.

 

 

 

 

 

Twój asystent treningu

 

 

Xiaomi Amazfit ułatwia codzienne życie. Dyskretne wibracje poinformują Cię o nadchodzącym połączeniu i powiadomieniach. Wystarczy rzut oka na smartwatch by odczytać wiadomość. Ponadto, na wyświetlaczu pojawią się też powiadomienia aplikacji oraz szczegółowe dane z czujników.

 

 

 

 

 

Muzyka wszędzie tam gdzie Ty

 

 

Nie potrzebujesz smartfonu by słuchać muzyki. Wystarczy, że załadujesz ulubione utwory do pamięci smartwatcha Amazfit. Do Twojej dyspozycji oddano 4 GB przestrzeni dyskowej, dzięki czemu zmieścisz całą swoją playlistę.

 

 

 

 

 

Śledź przebieg swojej trasy

 

 

Xiaomi Amazfit pozwoli Ci zapisać Twoją ulubioną trasę treningową oraz monitoruje przebytą drogę. Wbudowany moduł GPS umożliwi zapamiętanie przebytej trasy i zaplanowanie kolejnej. Dzięki smartwatchowi uzyskasz szczegółowe informacje, na temat średniego tempa poruszania się oraz różnic wysokości.

 

 

 

 

 

Bogaty zestaw czujników Xiaomi Amazfit

 

 

Smartwatch Amazfit posiada wszystko co potrzebne, by sprawnie wspomagać Cię w treningu. Wbudowane czujniki pozwolą na bieżąco monitorować wartość tętna, ilość zrobionych kroków, przebytą odległość, spalone kalorie, a nawet jakość Twojego snu. W rezultacie dobierzesz optymalna formę treningu, do osiąganych wyników.

 

 

 

 

 

Wodoszczelność klasy IP67

 

 

Korzystaj z Xiaomi Amazfit w każdych warunkach. Obudowę urządzenia starannie uszczelniono, dzięki czemu Amazfit spełnia wymagania stawiane certyfikatem IP67. Oznacza to, że smartwatch jest odporny na pył, kurz, zachlapanie, a nawet przypadkowe zanurzenie.

 

 

 

 

 

 

Pamięć wbudowana
4GB
Pamięć RAM
512 MB
Wielkość wyświetlacza
1,34"
Rozdzielczość wyświetlacza
320 x 300
Łączność
Bluetooth
Wifi
System nawigacji satelitarnej
GPS
Wbudowane czujniki
Tętna
Budowa i wykonanie
Wodoszczelność IP67
Funkcje
Licznik spalonych kalorii
Monitorowanie aktywności
Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach
Bateria
Litowo-jonowa 280 mAh
Waga
54 g

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura