Smartwatch Fitbit Versa Lawendowy

Smartwatch Fitbit Versa Lawendowy

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Smartwatch Fitbit Versa Lawendowy


  • Ekran: 1,34"
  • Czujnik światła, żyroskop, akcelerometr, czujnik tętna
  • Czas pracy: do 5 dni
  • Alarmy: wibracyjne

 

 

Zegarek sportowy FitBit Versa

 

 

FitBit Versa to więcej niż zwykły zegarek. Zaprojektowany specjalnie po to aby zmotywować Cie do codziennej aktywności i sprawić abyś jak najlepiej wykorzystał swój czas.

Szereg funkcji pozwoli Ci śledzić m.in. spalone kalorie, czas i jakoś snu oraz zobaczyć kiedy powinieneś wstać od biurka i się poruszać.

 

 

 

 

Całodzienna aktywność

 

 

Bieganie, jazda na rowerze, trening aerobowy, gra w tenisa, a nawet pływanie – zegarek Versa zarejestruje każdą z tych aktywności i zapisze w grafiku ćwiczeń.

Użytkownik może również spersonalizować ustawienia dowolnego ćwiczenia, tak aby było ono rozpoznawane i zapisywane w aplikacji dopiero po określonym czasie jego wykonywania.

 

 

 

 

Pomiar tętna i pulsu

 

 

Versa stale kontroluje Twoje tętno przeprowadzając regularne, automatyczne pomiary bezpośrednio z Twojego nadgarstka. Zmotywuje Cię do utrzymania odpowiedniej intensywności treningu, a także monitoruje spalanie kalorii.

Osiągnij odpowiedni puls dla spalania tkanki tłuszczowej, treningu kardio dzięki uproszczonym strefom pulsu, a także śledzi tętno spoczynkowe aby sprawdzić poprawę kondycji. Bądź zmotywowany celami treningu oraz jego podsumowaniem znajdującym się bezpośrednio na Twoim nadgarstku.

 

 

 

 

Przywitaj dzień pełny energii

 

 

Versa automatycznie monitoruje długość i jakość Twojego snu, synchronizuje uzyskane statystyki ze smartfonem i komputerem, a następnie wyświetla szczegółowe wykresy w aplikacji Fitbit. Ponadto pozwala ustawić cichy alarm wibracyjny, który ułatwi Ci wstawanie na poranne ćwiczenia.

 

 

 

 

Powiadomienia i muzyka

 

 

Na ekranie zegarka pojawiają się powiadomienia o połączeniach odebranych wiadomościach oraz wydarzeniach z kalendarza, a także wygodny panel pozwalający na kontrolowanie muzyki.

Nie masz pomysłu na swój trening? Wirtualny trener przeprowadzi Cię krok po kroku przez zestaw dopasowanych do Twoich potrzeb ćwiczeń. Wszystkie informacje automatycznie pojawią się w aplikacji mobilnej lub internetowej.

 

 

 

 

 

 

Przekątna wyświetlacza 1,34"
Funkcje
Pomiar dystansu
Pomiar tętna
Pomiar czasu aktywności
Powiadomienie o braku aktywności
Czas i jakość snu
Fitness
Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach
Odtwarzacz muzyki
Sterowanie muzyką
Wysokościomierz
Czujniki
Akcelerometr
Żyroskop
Pulsometr
Czujnik oświetlenia
Czujnik SpO2
Odporność
Wodoszczelność
Alarmy Wibracyjne
Bateria Litowo-polimerowa
Czas pracy na baterii do 5 dni normalnego użytkowania
Kolor Lawendowy
Dodatkowe informacje
Ekran dotykowy
Podświetlany ekran
Moduł Bluetooth
Bezprzewodowa synchronizacja
Moduł Wi-Fi
Dołączone akcesoria Kabel USB
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura