Apple Watch 3 38mm Gwiezdna Szarość

Apple Watch 3 38mm Gwiezdna Szarość

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cię o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Apple Watch 38mm


  • Rozmiar koperty: 38mm
  • Czujnik światła, żyroskop, akcelerometr, czujnik tętna
  • Nawigacja GPS
  • Aluminiowa koperta
  • Wymienne paski
  • System operacyjny: WatchOS
  • Pamięć wbudowana: 8GB

 

 

Apple Watch 3 38mm

 

 

Apple Watch Series 3 wygrywa pod każdym względem. Otrzymał sprytniejszy monitor aktywności i potrafi skutecznie motywować do wysiłku. Ulubione playlisty udostępnia z poziomu nadgarstka. Bezbłędnie mierzy tętno, wysokość, dystans i wiele innych parametrów treningu. Będzie przy Tobie w wodzie i na lądzie. W klubie fitness oraz na dworze. Dostarczy Ci komplet informacji ze świata, a na dodatek pozwoli prowadzić rozmowy. Apple Watch 3 38 jest, krótko mówiąc, mistrzowski.

 

 

 

 

Odczytuj efekty ćwiczeń

 

 

Czasem liczy się dystans. Czasem wysokość. Apple Watch 3 38 posiada zarówno moduł GPS, jak i wysokościomierz, a na dodatek kilka innych czujników. Zmierzy tym samym wszystkie kluczowe parametry treningu. Łącznie z pływaniem. W basenie i w morzu. A kiedy wyjdziesz na brzeg, sam pozbędzie się wody. Z zegarkiem Apple Watch Series 3 możesz uprawiać każdą dyscyplinę sportu. Tak w budynku, jak i na świeżym powietrzu. Twój trening stanie się efektywniejszy, dzięki muzyce, którą zapiszesz w pamięci smartwatcha.

 

 

 

 

Osiągaj swój własny cel

 

 

Cel nie musi być wielki. Ważne, by znajdował się w Twoim zasięgu. Szary Apple Watch 3 38 to rozumie i co miesiąc przygotowuje dla Ciebie nowe wyzwania, analizując dotychczasowe osiągnięcia. Te bieżące odczytasz dzięki trzem pierścieniom. Pokazują one, jak dużo czasu poświęciłeś dziś na aktywność. Jeśli do wyniku 100% brakuje Ci jeszcze trochę, Apple Watch Series 3 będzie Cię sprytnie motywował do wysiłku. Choćby miało by to być 30 minut marszu dziennie. Łącznie. A kiedy tego dokonasz, zegarek nagrodzi Cię specjalną animacją.

 

 

 

 

Weź głęboki wdech

 

 

Do nauki właściwego oddychania niezbędny jest trener. Twoim trenerem stanie się aplikacja Oddech, dostępna na Apple Watch 3 38. Poznasz właściwe tempo oddechu oraz jego głębokość. Odprężysz w ten sposób ciało i umysł, relaksując się po dnu pełnym emocji. Smartwatch będzie też monitorował Twoje tętno. Jakże istotne dla określenia stanu zdrowia. Kontrola odbywa się zarówno w czasie wysiłku, jak i po zakończeniu ćwiczeń. Tak dla pewności, czy wszystko jest ok. W nagłych sytuacjach funkcja SOS powiadomi Twoich bliskich, a czujnik GPS wskaże miejsce Twojego pobytu służbom ratunkowym.

 

 

 

 

Apple Watch 3 to więcej niż zegarek

 

 

Widzisz nieodebrane połączenie? Oddzwoń. Ale nie szukaj smartfona. Rozmowę przeprowadzisz bezpośrednio przez Apple Watch 3 38. W podobny sposób odczytasz treść SMS-a, e-maila, sprawdzisz rozkład lotów, pogodę oraz wiele innych powiadomień. Wyświetlacz Apple Watch Series 3 z powodzeniem zastąpi również tradycyjny notatnik, pozwalając na sporządzenie sprawozdania. Szybko, sprawnie i w każdej sytuacji.

 

 

 

 

Elegancki, czarny pasek

 

 

Gładka faktura czarnego paska jest przyjemna dla skóry. Elegancko oplata nadgarstek, zapewniając komfort przez cały dzień. Idealnie komponuje się także z każdym rodzajem ubioru. Od eleganckiego stroju wieczorowego, przez codzienny, aż po luźny, sportowy. Jest przy tym miękki, a zarazem zaskakująco wytrzymały.

 

 

 

 

 

 

Pamięć wbudowana 8 GB
Łączność
WiFi
Bluetooth
Zainstalowany system operacyjny
watchOS
System nawigacji satelitarnej
GPS
GLONASS
Wbudowane czujniki
Akcelerometr
Barometr
Czujnik tętna
Żyroskop
Budowa i wykonanie
Aluminiowa koperta
Ekran reagujący na siłę nacisku
Szkło Ion-X
Wymienne paski
Wodoszczelność
Funkcje
Alarm wibracyjny
Wiadomości i pogoda
Mapy i nawigacja
Notatki głosowe
Licznik spalonych kalorii
Pomiar prędkości
Pomiar dystansu
Samodzielny odtwarzacz MP3
Szerokość 33,3 mm
Wysokość 38,6 mm
Grubość 11,4 mm
Obwód nadgarstka 130 - 200 mm
Waga
27 g
Kolor
Gwiezdna szarość
Dodatkowe informacje
Bezprzewodowe ładowanie
Digital Crown
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Dołączone akcesoria
Kabel USB
Ładowarka indukcyjna
Pasek na nadgarstek
Kompatybilność z systemami
Smartfony z systemem iOS
Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta)

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura