Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner Biały

Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner Biały

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cię o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner


  • Inteligentne planowanie ścieżki
  • Moc ssania 1800 Pa
  • Akumulator litowo-jonowy 5200mAh
  • Obsługa poprzez aplikację mobilną

 

 

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot

 

 

Mi Robot Vacuum Cleaner to odpowiedź firmy Xiaomi na zagadnienie robotów odkurzających. Jak to zwykle z produktami tego producenta bywa - otrzymujemy solidne i funkcjonalne urządzenie w rozsądnej cenie.

12 różnych czujników, cyfrowa mapa pomieszczeń, wydajny akumulator i 1,8 kPa mocy ssącej sprawiają, że robot Xiaomi zapewnia skuteczne sprzątanie bez siania zniszczenia wśród mebli i pozostawionych na podłodze przedmiotów.

 

 

 

 

Postrzeganie sensoryczne

 

 

Istotnym kryterium skuteczności pracy odkurzacza automatycznego jest jego sposób poruszania się. Aby zagwarantować możliwie najlepsze wyniki, Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner wyposażono aż w 12 sensorów:

- dalmierz laserowy

- sonar

- detektor ścian

- czujnik kolizyjny

- detektor uskoków

- kompas elektroniczny

- żyroskop z akcelerometrem

- 2 czujniki krawędzi

- prędkościomierz

- czujnik prędkości silnika

- czujnik zapełnienia pojemnika

 

 

Aplikacja Mi Home

 

 

Niemal wszystkie urządzenia Xiaomi współdziałają z aplikacją Mi Home, z której poziomu można w znacznym stopniu kontrolować ich sposób działania. Nie inaczej jest w przypadku odkurzacza Mi Robot Vacuum Cleaner. Z poziomu aplikacji można wskazać konkretne miejsca do sprzątania, zdalnie sterować robotem, ustawić harmonogram oraz zmienić tryb pracy.

Robot tworzy przy pomocy algorytmu SLAM wirtualną mapę pomieszczeń z zaznaczeniem wszystkich przeszkód i oblicza na jej podstawie optymalną trasę przejazdu - nie działa w sposób losowy jak większość tanich odkurzaczy. Przekłada się to na krótszy czas sprzątania przy wysokiej jego skuteczności.

 

 

 

 

Mocniej, więcej, dłużej

 

 

Dzięki zastosowaniu 55-watowego bezszczotkowego silnika na prąd stały firmy Nidec, odkurzacz autonomiczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner jest w stanie stworzyć podciśnienie na poziomie 1,8 kPa osiągając jeden z najlepszych wyników w swojej klasie.

Układ ssący wspomagają szczotki. Boczna zbiera zabrudzenia z krawędzi i narożników kierując je na główną turboszczotkę. Stamtąd kurz i brud trafiają do zbiornika o pojemności aż 420 ml. Dzięki sprawnemu zawieszeniu urządzenie pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 15°.

Za długotrwałą pracę odpowiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, zapewniający zasilanie na 2,5 godziny pracy. W przeliczeniu jest to 250 m² odkurzonej powierzchni. W przypadku niskiego stanu baterii robot automatycznie wraca do stacji ładującej. Po naładowaniu kontynuuje pracę tam, gdzie ją przerwał.

 

 

 

 

 

 

Typ
Odkurzacz 
Funkcje
Odkurzanie, zamiatanie
Zdalne sterownie
Tak
Pojemnik na brud 0,42l
Moc ssania
1800 Pa
Moc
55 W
Czas pracy do 2,5 godziny
Bateria
Litowo-jonowa 5200 mAh
Wysokość
9,6 cm
Szerokość 34,5 cm
Długość
34,5 cm
Zawartość zestawu Odkurzacz
Stacja ładująca
Szczotka czyszcząca
Gwarancja
12 miesiecy (gwarancja producenta)

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura