Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cię o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Xiaomi Mi Air Purifier 2s


  • Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: 31dB
  • Zdolność oczyszczania: do 310 m³/h
  • Zalecany obszar pracy: do 37 m²
  • Obsługa poprzez aplikację mobilną

 

 

Oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 2s

 

 

Xiaomi Mi Air Purifier 2s to niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza wyróżniający się minimalistycznym, stylowym designem oraz kompaktowej formie. Mimo niewielkich rozmiarów w dalszym ciągu gwarantuje szybkie dostarczanie czystego powietrza w tempie 310 m³/h. Urządzenie najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach 21-37 m².

 

 

 

 

Nowy, wydajniejszy, skuteczniejszy

 

 

Xiaomi Mi Air Purifier 2s jest następcą popularnego modelu Air Purifier 2, różni się od niego bardziej zaawansowanym wyświetlaczem oraz zaawansowanym, laserowym miernikiem pyłów zawieszonych (PM2.5), dzięki czemu jest w stanie znacznie szybciej reagować na zmieniający się stan powietrza w pomieszczeniu.

 

 

 

 

Inteligentne sterowanie, ekran OLED

 

 

Oczyszczaczem powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2s możesz sterować za pomocą aplikacji MiHome na swoim smartfonie. Wystarczy połączyć się z oczyszczaczem przez wbudowany moduł WiFi i sterować w czasie rzeczywistym urządzeniem jakością powietrza w domu.

Xiaomi Smart Air Purifier 2s wyposażony został w profesjonalny, wbudowany ekran OLED, który w czasie rzeczywistym wyświetla aktualną temperaturę, poziom wilgotności, wskaźniki pyłu PM2.5, tryb łączności, a także tryb pracy.

 

 

 

 

Czyste powietrze dzięki Xiaomi Mi Air Purifier 2s

 

 

Ciesz się lepszym powietrzem nawet podczas odpoczynku na sofie w salonie. Mi Air Purifier 2s szybko usuwa cząsteczki PM2.5, kurz z nieczystych klimatyzatorów, zarazki, pyłki roślinne i sierść zwierząt domowych. Filtruje nawet nieprzyjemne zapachy, formaldehydy, zanieczyszczenia chemiczne i dym.

Dzieci są najbardziej wrażliwe na zarazki, alergeny i kurz. Daj dziecku najlepsze powietrze dzięki Mi Air Purifier 2. Bez względu na to, w którym pokoju znajduje się dziecko, pozwól aby czyste powietrze było niewidzialną tarczą, która chroni Twoje dziecko.

 

 

 

 

Spokojny sen dzięki cichej pracy urządzenia

 

 

Twoje ciało i układ oddechowy uwalniają dwutlenek węgla, amoniak oraz inne chemikalia. Bez właściwego obiegu powietrza, jakość snu może znacznie ulec zmianie. Xiaomi Mi Air Purifier 2s jest niezwykle cichy, usuwa cząstki, bakterie, kurz i inne pozostałości, które przylegają do pościeli. Może to stanowić ulgę w bólach głowy, gardła, oziębłych nosach i innych dyskomfortach podczas snu.

 

 

 

 

Trójwarstwowy filtr 360°

 

 

Xiaomi Mi Air Purifier 2s wykorzystuje trójwarstwowy filtr 360°, który efektywnie pobiera powietrze z każdego kierunku. Z filtrem o wysokiej gęstości, trójwarstwowa konstrukcja Mi Air Purifier 2s filtruje pył do 2,5 μm, a aktywowany filtr węglowy usuwa formaldehyd, nieprzyjemny zapach i inne szkodliwe substancje.

 

 

 

 

 

Typ filtra Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym
Łączność Wi-Fi 802.11b/g/n
Długość 240 mm
Szerokość 240 mm
Wysokość 520 mm
Waga 4.5 kg
Kolor
Biały
Metoda oczyszczania Filtracja mechaniczna i adsorpcja
Zdolność oczyszczania 310m³/h
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Zalecany obszar do 37m²
Dodatkowe funkcje
Podświetlenie panelu sterowania
Timer
Tryb automatyczny
Poziom hałasu 31dB
Inteligentne moduły
Czujnik jakości powietrza
Czujnik temperatury i wilgotności
Dołączone akcesoria
Filtr
Przewód zasilający
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura