Depilator Philips Lumea Prestige BRI950/00

Depilator Philips Lumea Prestige BRI950/00

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Depilator Philips Lumea IPL BRI950/00


  • Typ urządzenia: depilator
  • Rodzaj depilacji: świetlna
  • Możliwość depilacji na mokro: nie
  • Możliwość mycia pod wodą: nie
  • Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe
  • Żywotność lampy: 250 000 błysków

 

 

Gładka skóra nawet przez 8 tygodni

 

 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 to pierwsze na świecie urządzenie IPL o wyprofilowanych nasadkach opracowane z myślą o uzyskaniu optymalnych efektów na ciele i twarzy oraz w miejscach wymagających precyzji. To ponadto najbardziej efektywne rozwiązanie IPL pracujące zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i sieciowym. Dodatkowo depilator wyposażono w czujnik SmartSkin. Philips Lumea stanowi wszechstronne rozwiązanie gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu. Urządzenie nie wymaga stosowania wkładów uzupełniających ani żelów podczas zabiegów.

 

 

 

 

Technologia IPL

 

 

W depilatorze Philips Lumea BRI950/00 wykorzystana została innowacyjna technologia światła impulsowego Intense Pulsed Light (IPL), która wstrzymuje cykl odrastania włosów. Subtelne impulsy świetlne oddziałują na cebulki włosów, a te w efekcie zaprzestają odrastania po kilku zabiegach. Technologia IPL jest wykorzystywana w profesjonalnych salonach piękności od 1997 roku - dzięki Philips Lumea możesz osiągnąć jej efekty również w domowych warunkach. Philips Lumea Prestige to efekt 14 lat badań i rozwoju przy kooperacji z uznanymi dermatologami.

 

 

 

 

Potwierdzony wzrost gładkości skóry

 

 

Niezależne badania wykazały, iż skóra znacznie zyskała na gładkości dzięki ograniczeniu liczby włosów po 3–4 zabiegach wykonywanych co dwa tygodnie. Dla utrzymania efektu wystarczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni.

 

 

 

 

Czujnik SmartSkin

 

 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 pozwala na dopasowanie mocy lampy spośród 5 ustawień, ponadto dzieki czujnikowi SmartSkin wybór właściwego ustawienia nie stanowi najmniejszego problemu. Czujnik umożliwia dobranie najlepszego ustawienia dla indywidualnego odcienia skóry w każdym momencie.

 

 

 

 

Odpowiedni dla różnych typów skóry

 

 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 to pewność skutecznego działania oraz łatwego i bezpiecznego stosowania w kombinacji z różnorodnymi typami skóry i włosów. Zdaje egzamin w przypadku włosów o naturalnym kolorze np. ciemny blond, brąz, czarny, a także odmiennych odcieni skóry - od bardzo jasnej po ciemnobrązową. Analogicznie jak ma to miejsce w przypadku innych procedur IPL, depilator Philips Lumea nie powinien być stosowany przez osoby o włosach białych, siwych, jasny blond lub rudych, a także posiadające bardzo ciemną karnację. Uzależnione jest to od konieczności zachowania dużego kontrastu pomiędzy pigmentem włosów i skóry.

 

 

 

 

Wszechstronne nasadki

 

 

Powstałe w wyniku inspirowania się specyfiką poszczególnych partii ciała, urządzenie Philips Lumea Prestige BRI950/00 to jedyny depilator IPL z anatomicznie wyprofilowanymi nasadkami, stworzonymi w celu uzyskania optymalnych rezultatów na różnych obszarach. Poszczególne nasadki różnią się kształtem, rozmiarem okienek oraz filtrami. Urządzenie Philips Lumea Prestige dedykowane jest do wykonywania personalnie dopasowanych zabiegów na różnych częściach ciała (brzuchu, ramionach, nogach) i twarzy (podbródek, górna warga) oraz w okolicach bikini i pod pachami.

 

 

 

 

Precyzyjna nasadka do twarzy z filtrem

 

 

Nasadkę wyposażono w specjalnie zaprojektowany, wbudowany filtr oraz małe płaskie okienko o powierzchni 2 cm2, umożliwiające stosowanie depilatora precyzyjnie na górnej wardze, podbródku oraz linii szczęki. 84% kobiet wyraża swoją satysfakcję z ograniczenia ilości włosów na twarzy.

 

 

 

 

Duża nasadka do ciała

 

 

Dzięki dużemu rozmiarowi i zakrzywionej konstrukcji nasadka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a w efekcie umożliwia skuteczne działanie na obszarach takich jak brzuch, ręce oraz nogi. Okienko o zwiększonej powierzchni 4,1 cm2 gwarantuje szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużych partiach ciała. 83% kobiet wyraża swoją satysfakcję ze zmniejszenia liczby włosów na nogach.

 

 

 

 

Zasilanie akumulatorowe i sieciowe

 

 

Philips Lumea Prestige BRI950/00 jest urządzeniem IPL, z którego można komfortowo korzystać zarówno na zasilaniu sieciowym, jak i akumulatorowym. Działanie bezprzewodowe pozwala na nieograniczoną swobodę ruchów, a podłączenie depilatora do sieci umożliwia użytkowanie go bez przerw.

 

 

 

 

 

 

Typ urządzenia Depilator
Rodzaj depilacji
Świetlna
Rodzaj zasilania
Akumulatorowo-sieciowe
Depilacja na mokro Nie
Możliwość mycia pod wodą
Nie
Żywotność lampy
250 000 błysków
Regulacja prędkości
5 poziomów intensywności światła
Dodatkowe funkcje
Depilacja całego ciała
Depilacja okolic twarzy
Dodatkowe informacje
Tryb przesunięcia i błysku
Tryb przyłożenia i błysku
Czujnik skóry SmartSkin
Efekt gładkiej skóry nawet do 8 tygodni
Wygodne przeprowadzanie zabiegów
Możliwość dostosowania do typu skóry
Bardzo szeroki ekran aplikujący światło: 4 cm2
Zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków
Zintegrowany filtr UV
Bezbolesność zabiegów
Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora
Wskaźniki LED
Znamionowa moc wejściowa: 70 W
Uniwersalne napięcie
Napięcie: 100 - 240 V
Ergonomiczny uchwyt
Aplikacja na smartfony z poradami oraz dziennikiem sesji depilacji
Lekka i kompaktowa konstrukcja
Łagodny dla skóry
Dołączone akcesoria
Etui
Zasilacz
Ściereczka do czyszczenia
Nakładka do twarzy z okienkiem świetlnym 2cm²
Kolor Biało-różowy
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura

 

 


podobne towary