Outlet - Microsoft Xbox One 500GB Biały

Outlet - Microsoft Xbox One 500GB Biały

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Więcej zabawy.  Wszystko w jednym.

Więcej zabawy. Wszystko w jednym.

Graj w gry wraz z przyjaciółmi w sieci obsługiwanej przez ponad 300 000 serwerów w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Znajdź nowych przeciwników dopasowanych do Twoich umiejętności i stylu gry przy pomocy funkcji Smart Match, wykorzystującej inteligentne algorytmy zapewniające wspólne rozgrywanie gier przez odpowiednich graczy. Nagrywaj spersonalizowane filmy z rozgrywanych gier, które możesz udostępnić znajomym lub transmituj prowadzoną rozgrywkę na żywo. Możesz również szybko przełączać się pomiędzy aplikacjami oraz połączyć się z rodziną i znajomymi za pomocą Skype w jakości HD (wymagane jest podłączenie czujnika Kinect sensor, sprzedawanego osobno).1 Możesz również wykonywać dwie czynności na raz, ustawiając obok siebie rozgrywkę, telewizję na żywo, film lub aplikacje.2

Konsola Xbox One

Konsola Xbox One

Konsolę Xbox One stworzono z myślą o dzisiejszym szybkim stylu życia. Operacje pobierania i aktualizacje odbywają się w tle, więc możesz od razu przystępować do gry. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, gry zostaną zatrzymane dokładnie w tym momencie, w którym zatrzymano rozgrywkę, co umożliwia natychmiastowe wznowienie gry.

Bezprzewodowy kontroler Xbox One

Bezprzewodowy kontroler Xbox One

Bezprzewodowy kontroler do gier Xbox został jeszcze bardziej udoskonalony dzięki wykorzystaniu ponad 40 innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Teraz wrażenia są jeszcze bardziej realistyczne dzięki zastosowaniu nowych spustów impulsowych zapewniających precyzyjne reakcje. Technologia Kinect w sposób automatyczny wykona sparowanie Twojego kontrolera, nawet jeśli podczas gry podasz go znajomemu. Udoskonaliliśmy kształt manipulatorów thumbstick, pada kierunkowego i elementów sterujących w celu zapewnienia dokładniejszej i wygodniejszej obsługi.

Zestaw słuchawkowy Xbox One Chat

Zestaw słuchawkowy Xbox One Chat

Zestaw słuchawkowy Xbox One Chat umożliwia bezproblemową komunikację podczas gry. Usłysz przyjaciół i wrogów w krystalicznie czystym cyfrowym dźwięku. Zestaw słuchawkowy Chat został zaprojektowany w celu zapewnienia komfortu podczas długich sesji grania. Dodatkowo, można też wyregulować ustawienia wyciszania i głośności bez odrywania rąk od kontrolera.

Przegląd

Konsola Xbox One

Daj się zadziwić

Witamy w nowej generacji gier i rozrywki. Realizm w grze posunięty do granic. Telewizja posłuszna wszystkim Twoim poleceniom. Słuchanie muzyki i prowadzenie rozgrywki to pestka. Możesz również natychmiast przełączać się pomiędzy oglądaniem telewizji i filmów, słuchaniem muzyki i prowadzeniem rozgrywki. Rozrywka indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb. A wszystko to w jednym miejscu. Witamy w systemie Xbox One, gdzie cała rozrywka dostępna jest w jednym miejscu.

Gry i rozrywka

Gry plus rozrywka

Nie musisz iść na kompromis, gdyż w jednym miejscu masz dostęp do najlepszych gier, telewizji, filmów, muzyki i sportu. Przełączaj się pomiędzy nimi w mgnieniu oka, tak aby nie przegapić żadnego momentu. Rozmawiaj z rodziną i znajomymi przez Skype jednocześnie oglądając telewizję (wymagany jest czujnik Kinect, sprzedawany osobno).1

Zrzuty ekranowe z gier

Najlepsze gry

Xbox One został stworzony przez graczy dla graczy. Konsola Xbox One przeniesie Cię w zupełnie nowy wymiar prowadzenia gry dzięki zapewnieniu idealnej równowagi pomiędzy mocą i wydajnością. Oszałamiający realizm. Zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, które dopasowują się do Twojego sposobu gry. Nowa generacja inteligentniejszych i szybszych rozgrywek wieloosobowych. Konsola Xbox One to po prostu najlepsza konsola, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Gry w sklepie Xbox One >

System rozrywki w jednym miejscu

Wykonuj dwie rzeczy na raz

Po co wybierać pomiędzy tym co lubisz, skoro można wykonywać obie czynności jednocześnie? Konsola Xbox One umożliwia szybkie przełączanie się pomiędzy telewizją, filmami i grą. Możesz potem ustawić je obok siebie, tak aby wykonywać dwie czynności jednocześnie. Muzyka i gry. Sport na żywo. Podziel swój ekran, a nie swój czas.

Specyfikacje techniczne

Procesor

8-rdzeniowy procesor x86 pozwala z łatwością na błyskawiczne przełączanie się między grami i ulubionymi aplikacjami rozrywkowymi.

Przejście HDMI

Podłącz kabel lub dekoder satelitarny i oglądaj telewizję za pośrednictwem urządzenia Xbox One, które sprawia, że przełączanie wejść wydaje się niemal prehistorią.2

Pamięć

8 GB pamięci RAM i dysk twardy 500 GB zapewniają ogromną ilość pamięci do potrzeb gier, demo, filmów, aplikacji, muzyki i wielu innych funkcji.3

Napęd optyczny

Oglądaj filmy i graj w gry w krystalicznie czystej jakości HD, wykorzystując funkcje Blu-ray konsoli Xbox One.

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

Opakowanie zostało otwarte, technicznie idealny, posiada rozcięte folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są rozpakowane. 

 

Pochodzenie

Produkt pochodzi z polskiego / europejskiego rynku. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Towar pochodzi z polskiej dystrybucji sieci operatorskiej lub z dystrybucji wolnorynkowej (EU). Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Bezpłatna możliwość wymiany wadliwego egzemplarza na inny

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz.  (Jeżeli jest dostępny)  

Gwarancja

2 lata od daty Państwa zakupu, w serwisie zewnętrznym, ważna na terytorium Polski.

Dowód zakupu

faktura imienna, upoważniająca do naprawy gwarancyjnej.

 

 


-->