Outlet - Konsola Nintendo 2DS XL Czarno-turkusowa

Outlet - Konsola Nintendo 2DS XL Czarno-turkusowa

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Nintendo 2DS XL Czarno-turkusowa


  • Ekran 4.88"
  • Obsługa kart pamięci
  • Wbudowane głośniki stereo
  • Kompatybilność z figurkami Amiibo

 

 

Nowe Nintendo 2DS XL

 

 

Przyjrzyj się. Nowa konsola Nintendo New 2DS XL intryguje wyglądem i rozmiarami, łącząc fakturowaną powierzchnię pokrywy z turkusową obwolutą. Prezentuje się świetnie, prawda? Ale design to nie wszystko, bo mocą dorównuje konsoli New Nintendo 3DS XL. Posiada też równie duży ekran główny, trzy kamery oraz czytnik NFC dla kart oraz figurek amiibo. Niech zacznie się zabawa.

Zaletą Nintendo New 2DS XL jest kompatybilność z wieloma grami, wydanymi na Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS oraz Nintendo DS w 2D. To oczywiście nie koniec, bo Nintendo New 2DS XL wprowadzi Cię także do świata rozgrywki z takimi bohaterami, jak Mario, Peach, Yoshi, Kirby, czy postaciami z gier Pokémon, Fire Emblem, Mario Kart, Super Smash Bros., Animal Crossing i The Legend of Zelda.

 

 

 

 

Lekka, a jednocześnie potężna

 

 

Szkoda czasu na czekanie, aż załaduje się gra. Dlatego w konsoli Nintendo New 2DS XL zastosowano szybki i wydajny procesor, który wczytuje kolejne levele w mgnieniu oka.

Moc idzie tu w parze z mobilnością, więc lekką i poręczną konstrukcję zabierzesz ze sobą właściwie wszędzie.

 

 

 

 

 

Większa kontrola

 

 

Przejmij pełną kontrolę nad grą, wykorzystując ulepszony drążek (C Stick), a wraz z nim nowy wachlarz funkcji, dostępnych w wybranych grach.

Oprócz tego, przyciski ZL i ZR, umieszczone z przodu urządzenia dadzą Ci więcej swobody w kierowaniu postacią. Wypróbuj koniecznie.

 

 

 

 

 

Wbudowane kamery

 

 

Nintendo New 2DS XL oddaje do Twojej dyspozycji łącznie trzy kamery. Jedna mieści się z przodu, dwie kolejne z tyłu urządzenia.

 

 

 

 

 

Wsparcie dla amiibo

 

 

Rozgrywkę z wybranymi grami wzbogacisz figurkami amiibo. Wystarczy przystawić jedną z nich do czytnika NFC, by automatycznie nawiązać połączenie z konsolą. Już po chwili skorzystasz z nowych, ciekawych funkcji.

 

 

 

 

 

Model konsoli
New 2DS XL
Wejścia/wyjścia
Wyjście audio - 1 szt.
Czytnik kart pamięci SD - 1 szt.
Kolor
Czarno-niebieski
Pozostałe informacje
Obsługa kart pamięci
Wbudowane głośniki stereo
Kamera przednia - 1 szt.
Kamera tylna - 2 szt.
Ekran 4,88"
Przeglądarka internetowa
Kompatybilność z figurkami Amiibo
Dołączone wyposażenie
Rysik New Nintendo 3DS
6x karty AR
Ładowarka
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

Opakowanie zostało otwarte, technicznie idealny, posiada rozcięte folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są rozpakowane. 

 

Pochodzenie

Produkt pochodzi z polskiego / europejskiego rynku. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Towar pochodzi z polskiej dystrybucji sieci operatorskiej lub z dystrybucji wolnorynkowej (EU). Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Bezpłatna możliwość wymiany wadliwego egzemplarza na inny

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz.  (Jeżeli jest dostępny)  

Gwarancja

1 rok od daty Państwa zakupu, w serwisie zewnętrznym, ważna na terytorium Polski.

Dowód zakupu

faktura imienna, upoważniająca do naprawy gwarancyjnej.