Outlet - Huawei P8 Lite Czarny

Outlet - Huawei P8 Lite Czarny

Cena:
519,00 zł  467,10 zł

  • Kod produktu: 3661
  • DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE -
    DARMOWA WYSYŁKA
    Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
  • Pełna gwarancja producenta
  • Producent: Huawei
Stan techniczny: Otwarte opakowanie


 

Perfekcyjny design tego telefonu sprawia, że jego użytkowanie dostarcza wiele przyjemnościStylowe wykończenie krawędzi, smukła obudowa o grubości 7,7mm P8 Lite czyni ten telefon wygodnym w trzymaniu. Ten telefon jest synonimem pięknego minimalizmu.

APARATY

 

Wyposażony w dwa aparaty model P8 Lite pomaga utrwalać wspomnienia. Zaawansowany technologicznie aparat główny o matrycy 13mpx oraz przedni aparat 5mpx gwarantują świetne zdjęcia z każdej perspektywy, w tym wyjątkowo udane selfie.

Sztuka robienia selfie właśnie osiągnęła następny poziom zaawansowania w trybie “beauty mode”. To technologia, która w sprytny sposób uwydatnia natrualne piękno fotografowanej w tym trybie osoby.

 

ZDJĘCIA

 

Dzięki zaawansowanym technologiom wykorzystanym w aparacie P8 Lite nawet w ciemności możliwe jest zrobienie dobrej jakości, doświetlonych, pełnych szczegółów zdjęć. Żywe kolory, ostre detale, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych zdjęcia wykonane P8 Lite mogą być naturalne i w pełni oddawać nastrój chwili.

 

 

PROCESOR

 

P8 Lite wyposażony jest w 8-dzeniowy, 64-bitowy processor Kirin 620. Dzięki jego mocy możliwe jest wykonywanie zdjęć HDR oraz nagrywanie i odtwarzanie filmów full HD 1080p.

Model P8 Lite jest zgodny z LTE Cat4 (4G) co zapewnia przepustowość do 150Mbps. Szybka łączność i silny procesor zapewniają pełną wygodę korzystania z multimediów.

 

 

MUZYKA

 

Głośniki w P8 Lite są wyjątkowe. Ich zintegrowana powiększona komora akustyczna, szerokie pasmo częstotliwości i technologia redukcji szumów sprawiają, że każdy dźwięk jest czysty, ostry i pełen detali. Tak wyposażeni możemy poczuć prawdziwą siłę muzyki.

 

 

Wysokość

143.0mm

Szerokość

70.6mm

Grubość

7.7mm

Waga

Około 131g (z baterią)

Biały/Czarny

1080P HD

8-rdzeniowy, Hisilicon Kirin 620, 1.2GHz

Android 5.0 + HUAWEI EMUI 3.1

3GB RAM + 16GB RAM

FDD/TDD/WCDMA/TDS/UMTS/CDMA/GSM

GPS/AGPS/Glonass

LTE Cat4/Wi-Fi 802.11 b/g/n /Bluetooth 4.0/NFC /

Akcelerometr

Czujnik zbliżeniowy

Czujnik światła

Kompas

Główny 13mpx oraz przedni 5mpx

*.mp3, *.mid, *.amr, *.3gp, *.mp4, *.m4a, *.aac, *.wav,*.ogg, *.flac, *.mkv

*.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv

HUAWEI EMUI 3.1

2200mAh

Ładowarka
Kabel USB

Słuchawki
Instrukcja szybkiego uruchamiania

 

 

 

Stan produktu

Opakowanie zostało otwartę, technicznie idealny, posiada rozcięte folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są rozpakowane. 

 

Pochodzenie

Produkt pochodzi z polskiego / europejskiego rynku. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Towar pochodzi z polskiej dystrybucji sieci operatorskiej lub z dystrybucji wolnorynkowej (EU). Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Bezpłatna możliwość wymiany wadliwego egzemplarza na inny

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz.  (Jeżeli jest dostępny)  

Gwarancja

2 lata od daty Państwa zakupu, w serwisie zewnętrznym, ważna na terytorium Polski.

Dowód zakupu

faktura imienna, upoważniająca do naprawy gwarancyjnej.