Outlet - Caterpillar CAT S41 Dual Sim LTE Czarny

Outlet - Caterpillar CAT S41 Dual Sim LTE Czarny

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

TELEFON DO ZADAŃ SPECJALNYCH

 

 

Caterpillar S41 to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują narzędzia do pracy łączącego zalety tradycyjnego telefonu oraz nowoczesnego smartfona. Urządzenie marki Cat cechuje się bowiem wytrzymałością, której nie powstydziłaby się nawet słynna Nokia 3310. Dodatkowo, posiada także specyfikację oferowaną przez smartfony topowych producentów. Cechy te sprawiają, że telefon Caterpillar to doskonałe narzędzie pracy nawet w najcięższych warunkach.

 

 

 

CATERPILLAR S41 – WYTRZYMAŁY I NIEZAWODNY

 

 

Design smartfona Caterpillar prezentuje odmienny styl od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne popularne marki. Telefon jest nieco grubszy (152x75x12,85 mm), jest to jednak spowodowane zamknięciem podzespołów w wytrzymałym opakowaniu. Ekran o rozdzielczości FULL HD (1080×1920 pikseli), chroniony jest przez odporne na zarysowania szkło Gorilla Glass. Istotną cechą jest także pojemność baterii: 5000 mAh i funkcja szybkiego ładowania Pump Express 2.0.

 

 

 

SPECYFIKACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

 

Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20 2,3 GHz. Oferuje 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia kartą pamięci do 2TB). Na uwagę zasługują także dwa aparaty: tylni o rozdzielczości 16 Mpx i tylni 8 Mpx. System, który znaleźć można w telefonie Caterpillar to Android Nougat. Doskonale sprawdzi się on w codziennej pracy.

 

 

 

Dane telefonu CAT S41 Dual SIM


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

Opakowanie zostało otwartę, technicznie idealny, posiada rozcięte folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są rozpakowane. 

 

Pochodzenie

Produkt pochodzi z polskiego / europejskiego rynku. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Towar pochodzi z polskiej dystrybucji sieci operatorskiej lub z dystrybucji wolnorynkowej (EU). Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Bezpłatna możliwość wymiany wadliwego egzemplarza na inny

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz.  (Jeżeli jest dostępny)  

Gwarancja

2 lata od daty Państwa zakupu, w serwisie zewnętrznym, ważna na terytorium Polski.

Dowód zakupu

faktura imienna, upoważniająca do naprawy gwarancyjnej.

 

 


Zobacz podobne produkty