Outlet - Aparat Olympus TG-5 Czarny

Outlet - Aparat Olympus TG-5 Czarny

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Olympus TG-5 Czarny


  • Rozdzielczość: 12 Mpix
  • Typ matrycy: CMOS
  • Zoom optyczny: 4x
  • Ekran LCD: 3"
  • ISO: 100 - 12800
  • Wielkość matrycy: 1/2,3"
  • Nagrywanie filmów w 4K

 

 

Najwyższa jakość obrazu

 

 

Arktyczny zmierzch, podwodny mrok — umiejętność radzenia sobie w słabych warunkach oświetleniowych jest kluczem do zrobienia doskonałego zdjęcia. Nowy, niezwykle czuły i wydajny sensor w połączeniu z najnowszym procesorem obrazu TruePic VIII, stosowanym w naszym flagowym aparacie systemowym, zapewnia lepszą jakość obrazu, szerszy zakres tonalny oraz krótszy czas reakcji.

 

 

 

 

Czujnik położenia

 

 

Aparat TG-5 wyposażony jest w GPS, kompas, manometr oraz czujnik temperatury. Dzięki aplikacji Ol. Track wszystkie dane zapisane przez czujniki możesz dodać do zdjęć oraz filmów, a następnie przesłać je przez wi-fi do swojego smartfona lub tabletu.

 

 

 

 

Niezawodna wydajność

 

 

Nowa, podwójna przeciwmgielna szybka ochronna pozwala fotografować w każdych warunkach atmosferycznych. Podwójna szybka ochronna zastosowana w TG-5 zapobiega zjawisku zamglenia i zapewnia większą widoczność.

 

 

 

 

Uchwyć więcej szczegółów

 

 

Chcesz uchwycić każdy niepowtarzalny moment? Zaawansowana technologia zastosowana w TG-5 sprawia, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Szybki procesor TruePic VIII pozwala nagrywać filmy w niesamowitej rozdzielczości 4K oraz filmy Full HD z prędkością aż 120 kl./s, które gwarantują jeszcze lepsze efekty w trakcie odtwarzania materiału video w trybie slow motion. Zobacz dynamikę każdego ruchu zarejestrowanego w zachwycająco wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

 

Bądź jeszcze bliżej

 

 

Jak sfotografować najdrobniejsze szczegóły małych przedmiotów, których nie widać gołym okiem? Użyj zaawansowanego systemu zmiennego makro z maksymalnym 7-krotnym powiększeniem. Wybierz jeden z czterech trybów: Mikroskop, Kontrolowany Mikroskop, Focus Bracketing lub Focus Stacking. W trybie Mikroskop aparat może fotografować obiekty z odległości zaledwie 1 cm. W trybie Kontrolowany Mikroskop za pomocą dźwigni zoom można ustawić aż 44,4-krotny współczynnik powiększenia wyświetlania. Dodatkowe akcesoria, przystawka LG-1 kierująca światło oraz dyfuzor lampy błyskowej FD-1, pozwolą w pełni wykorzystać potencjał zmiennego systemu makro.

 

 

 

 

Przeżyj ponownie każdą chwilę

 

 

Nagrywaj filmy 4K lub slow motion, śledź swoją trasę i udostępniaj ją z łatwością. Importuj dane zapisane przez kompas, manometr oraz czujnik temperatury. Przesyłaj pliki do smartfona dzięki wbudowanemu wi-fi i aplikacji Ol.Share, a następnie twórz z nich film w aplikacji Ol.Track. Podziel się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Niezwykła wytrzymałość

 

 

Wodoodporność do głębokości 15 metrów pozwala fotografować zarówno w silnym deszczu, jak i podczas nurkowania z maską. Aby ochronić jasny obiektyw 1:2.0, aparat TG-5 został zbudowany z wykorzystaniem unikalnej technologii absorbcji wstrząsów firmy Olympus. Dzięki temu TG-5 jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać upadek z wysokości nawet 2,1 metra.

Wszystkie elementy aparatu (również komponenty elektroniczne) przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Tough! TG-5 daje możliwość fotografowania w temperaturze nawet -10°C i z pewnością sprosta wymaganiom miłośników sportów zimowych. Wewnętrzna konstrukcja zabezpieczająca została tak zaprojektowana, aby wytrzymać 100-kilogramowe obciążenie. Gdy nosisz aparat w tylnej kieszeni, nie musisz się martwić, że przypadkowo na nim usiądziesz.

 

 

 

 

Outlet

 

 

Opakowanie urządzenia zostało otwarte (rozcięte zostały folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są rozpakowane).

 

 

 

 

Rozdzielczość matrycy 12 Mpix
Wielkość matrycy
1/2,3'' (7,7 mm)
Typ matrycy
CMOS
Zoom optyczny
4x
Ogniskowa obiektywu
Ekwiwalent 25 - 100 mm - dla formatu 35 mm
Przysłona
f/2.0 - 4.9
Balans bieli
Automatyczny balans bieli
Zakres otwarcia migawki 4 s - 1/2000 s
Zakres ISO 100 - 12800
Stabilizacja obrazu Mechaniczna matrycy
Nagrywanie wideo
4096 x 2160, do 30 kl./s
1920 x 1080, do 120 kl./s
Format zapisu
JPEG + RAW
MOV
Zdjęcia seryjne do 5 kl./s
Programy
Tryby automatyczne
Programy tematyczne
Filtry artystyczne
Priorytet przysłony
Własny użytkownika
Tryb Makro/Krajobraz/Selfie
Lampa błyskowa
Wbudowana
Rodzaje wyjść / wejść
Czytnik kart SD - 1 szt.
micro USB 2.0 - 1 szt.
micro HDMI - 1 szt.
Wizjer
Brak wizjera
Ekran LCD
3"
Zasilanie
Akumulator dedykowany
Dodatkowe informacje
Stabilizacja matrycy
Wodoodporny
Pyłoodporny
Mrozoodporny
Wstrząsoodporny
Odporny na zgniatanie do 100kg
Uszczelniona obudowa
Wbudowany moduł GPS
Wbudowany moduł Wi-Fi
Wysokość 66 mm
Szerokość 113 mm
Grubość
32 mm
Waga 247 g
Dołączone akcesoria
Ładowarka
Akumulator
Gwarancja 12 miesięcy

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Opakowanie urządzenia zostało otwarte (rozcięte zostały folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są rozpakowane). Stan techniczny idealny.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji, ważna od daty zakupu, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura imienna, upoważniająca do naprawy gwarancyjnej.