O NAS

Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej firmy skoncentrowanej na klientów którzy preferują natychmiastową dostępność towarów, dobrą cenę i profesjonalną opiekę przed jak i po zakupie a także wysoką jakość dodatkowych usług.

Nasza firma jest na rynku międzynarodowym od kilku lat ale w zakresie innowacyjnego e-commerce wprowadzamy nowe usługi, już od roku 2014. Przed wejściem na rynek e-commerce chcieliśmy mieć pewność o unikalności świadczonych usług. Nie jesteśmy początkujący, posiadamy międzynarodowe doświadczenie w sprzedaży i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szybką dostawę, innowacyjne usługi i najniższe ceny.

Bestcena PL jest częścią międzynarodowego holdingu BESTCENA SE, która posiada sklepy internetowe w wielu krajach Europy.

PODSTAWOWE ZALETY NASZEGO MODELU SPRZEDAŻY

  • najniższe ceny na rynku bez ukrytych opłat
  • darmowa dostawa
  • elastyczny serwis gwarancyjny
  • możliwy zwrot w ciągu 90 dni
  • dodatkowe usługi o wysokiej jakości

JAK TO DZIAŁA?

To bardzo proste. Używamy finansowania naszej spółki matki w procesie sprzedaży, co pomaga nam oferować Państwu najlepsze produkty wraz ze wszystkimi standardowymi usługami konkurencji a także, nasze unikatowe usługi i bardzo dobrą po-sprzedażową obsługę klienta.

NASZE FILARY

Wiemy, że nie wystarczy być dobrym i kopiować pomysły czy innowacje od konkurentów. To tylko sposób, aby być średnim. Dlatego staramy się robić rzeczy inaczej, być zawsze innym, nowatorskim w zakresie świadczonych usług i obsłudze klienta w skali globalnej. Ponieważ nasi klienci są najwyższą wartością naszej firmy. Słuchamy naszych klientów bardzo uważnie którzy nieprzerwanie uczestniczą w procesie twórczym. Według tych faktów koncentrujemy się na następujących filarach naszej działalności:

  • 100% orientacja na dobro i obsługę klienta
  • innowacyjne usługi zaprojektowane z naszymi klientami
  • używamy nowoczesnych technologii - zazwyczaj opracowywane przez nas
  • otwartej komunikacji z klientami i mediami

NASZ ZESPÓŁ

Menadżer spółki jest odpowiedzialny za wysoką satysfakcję klienta i czeka na Państwa uwagi. Zwróć się do niego we wszystkich nietypowych sytuacjach, chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Rozwijamy markę Bestcena a także nasz elastyczny zespół odpowiednio do potrzeb klientów. Słuchanie i przyjmowanie uwag jest częścią naszej pracy w codziennym kontakcie z klientami.

 

CERTYFIKATY I NAGRODY

Nie opisujemy naszego sukcesu poprzez sztuczne wiadomości czy informacje spisane pod klienta. Nie mierzymy satysfakcji klientów poprzez nasze oprogramowanie które zazwyczaj mają wpływ na wynik bez odzwierciedlania w rzeczywistości.

Zamiast tego nasi klienci mogą oceniać jakość naszych usługi poprzez niezależne serwisy zewnętrzne. Naszym celem jest aby wszyscy klienci mieli dokładnie zobrazowaną jakość świadczonych przez nas usług dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszych ocen i opinii niezależnych klientów:

NASZE SKLEPY INTERNETOWE

Nasza spółka matka Bestcena SE posiada kilka sklepów internetowych takich jak: bestcena.cz, bestcena.sk, ockosice.sk, ocostrava.cz, scbudapest.hu oraz megafoto.sk.

W Polsce działamy pod adresami:

 

PARTNERZY

Zapłać z tpay.com  

 

PARTNERZY YOUTUBE

Bartek Kułakowski

Robert Nawrowski

 

GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ?

Zapraszamy do naszego biura obsługi klienta w Poznaniu przy ulicy Wierzbięcice 44a.