Samsung Gear VR SM-R324 z Kontrolerem

Samsung Gear VR SM-R324 z Kontrolerem

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Samsung Gear VR SM-R324


  • Kompatybilność: Samsung Galaxy S6 Edge+, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7 Edge
  • Czujniki Akcelerometr, Czujnik zbliżeniowy, Żyroskop
  • Łączność: USB
  • Waga: 345 g
  • Pole widzenia: 101º
  • Panel dotykowy

 

 

Okulary Samsung Gear VR 2017 z kontrolerem

 

 

Umieść swój smartfon Galaxy w zestawie Samsung Gear VR 2017 by eksplorować nowe światy w wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie jest lekkie - waga 345g nie męczy podczas długich sesji - a miękka pianka zapewni odpowiedni komfort. Bezpieczne mocowanie wytrzyma każdy ruch więc nie musisz się obawiać, że Gear VR 2017 spadnie ci z głowy, nawet gdy sytuacja w grze stanie się gorąca. Możesz odwiedzać dalekie planety, grać w gry i oglądać nowe treści z wyjątkowo naturalnym sterowaniem dzięki ręcznemu kontrolerowi.

 

 

 

 

Kopatybilne z wieloma smartfonami Galaxy

 

 

Nie ma znaczenia, którego kompatybilnego smartfona Galaxy używasz, aby wejść do wirtualnej rzeczywistości. Samsung Gear VR 2017 posiadają w zestawie dwa wymienne złącza: USB typu C oraz micro USB. Po prostu przyczep do gogli właściwy wtyk i nie martw się niczym więcej.

Gogle są kompatybilne z następującymi modelami Galaxy:
S8, S8+, S7, S7 Edge, S6 edge+, S6, S6 Edge

 

 

 

 

Kontroler Gear VR

 

 

Dzięki nowemu kontrolerowi Gear VR możesz eksplorować, grać i nawigować z organiczną precyzją. Działa on jako wskaźnik i pad do gier, a przy tym odwzorowuje ruch w przestrzeni. Specjalna budowa ułatwia jeszcze bardziej naturalne chwytanie obiektów, które możesz podnosić, przenosić i upuszczać.

 

 

 

 

Wspierane przez Oculus

 

 

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z wirtualną rzeczywistością. Przeglądaj gry i filmy oraz odkrywaj nowości w sklepie Oculus Store. Spotkaj się ze znajomymi z całego świata w Oculus Room i wspólnie odkrywajcie świat nowych możliwości z Gear VR.

 

 

 

 

Wejdź do gry

 

 

Gogle Gear VR zapewniają szersze pole widzenia 101° i wyraźniejszy obraz. Wskocz w sam środek akcji swojej ulubionej gry - nawiguj, celuj i rzucaj dzięki wyjątkowo responsywnemu kontrolerowi, wbudowanym sensorom oraz akcelerometrowi. Przeżyj tysiące doświadczeń VR w 360 stopniach - weź udział w ulicznych festiwalach z całego świata, zajmij miejsce pod sceną na koncercie lub odbądź lot w kosmos.

 

 

 

 

Wygodne sterowanie

 

 

Dotknij albo przesuwaj palcem. Większy i płaski touchpad poprawia precyzję sterowania. Nowy przycisk główny zabierze Cię bezpośrednio do Oculus Home.

Panel dotykowy - Steruj wygodnie dotykając lub przesuwając palcem po powierzchni
Przycisk Wstecz - Wciśnij, by wrócić do poprzedniego menu
Przycisk Główny - Wciśnij, by wrócić do Oculus Home

 

 

 

 

Specyfikacja

Kompatybilność Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6 Edge
Samsung Galaxy S6 Edge+
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8+
Łączność USB
Czujniki Akcelerometr
Czujnik zbliżeniowy
Żyroskop
Pole widzenia 101º
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Panel dotykowy
Wysokość 99 mm
Szerokość 208 mm
Głębokość 122,5 mm
Waga 345 g
Dołączone akcesoria Kontroler
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura