Obiektyw Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.8G

Obiektyw Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.8G

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.8G


  • Typ: Stałoogniskowy
  • Mocowanie: Nikon
  • Ogniskowa: 50mm
  • Przysłona: f/1.8
  • Stabilizacja optyczna: nie

 

 

Niesłychanie lekki i poręczny

 

 

Bardzo lekki i niewielki standardowy obiektyw 50 mm. Największy otwór przysłony wynosi aż f/1,8, co gwarantuje jasny obraz w wizjerze i doskonale sprawdza się przy słabym oświetleniu oraz w sytuacjach wymagających małej głębi ostrości. Zmieniono konstrukcję optyczną — soczewka asferyczna zapewnia doskonałą jakość zdjęć, a opracowany przez firmę Nikon cichy silnik falowy (SWM) gwarantuje bezgłośne działanie obiektywu. Wysoka jakość i przystępna cena sprawiają, że jest do idealny dodatkowy obiektyw dla fotografów z ograniczonymi możliwościami finansowymi.

 

 

 

 

Twórz portrety

 

 

Wysokiej klasy obiektyw standardowy, który idealnie będzie nadawał się do wykonywania portretów. Przysłona f/1.8 pozwoli wykonać zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych np. w zamkniętych pomieszczeniach w świetle zastanym.

Współpracuje on zarówno z lustrzankami analogowymi i cyfrowymi. W przypadku podłączenia do aparatu cyfrowego z matrycą APS-C kąt widzenia odpowiada ogniskowej 75 mm. Dzieje się tak dlatego, że większość lustrzanek cyfrowych ma mniejszą matrycę niż format klatki 35 mm. Dlatego też należy pomnożyć ogniskową przez 1.5x.

 

 

 

 

Uzyskaj lepszy kontrast

 

 

Konstrukcja obiektywu pozwala na wykonanie zdjęć o bardzo wysokim kontraście, mimo otwarcia maksymalnie przysłony. Obiektywy stałoogniskowe dodatkowo charakteryzują się dużo lepszą ostrością i jakością zdjęć w porównaniu do tzw. zoomów.

 

 

 

 

Jeszcze wyższa jakość zdjęć

 

 

Minimalna odległość ogniskowania przy ogniskowej 50 mm wynosi 45 cm. Obiektyw zapewnia 47-stopniowy kąt widzenia i maksymalną skalę odwzorowania 0,15x. Za odpowiednią ostrość i wysoką jakość zdjęć odpowiada soczewka asferyczna. Odpowiednikiem obiektywu dla lustrzanek Nikon w formacie DX jest obiektyw 75 mm.

 

 

 

 

 

Typ mocowania
Nikon
Typ ogniskowania Stałoogniskowy
Ogniskowa 50 mm
Stabilizacja optyczna
Nie
Średnica filtra 58 mm
Maksymalna średnica
72 mm
Długość
52 mm
Waga 186 g
Dołączone akcesoria Przedni i tylny dekiel na obiektyw
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura