Lustrzanka Nikon D7200 + AF-S DX 18-140 MM

Lustrzanka Nikon D7200 + AF-S DX 18-140 MM

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

NIKON D7200 + 18 - 140MM


  • Rozdzielczość: 24,2 Mpix
  • Typ matrycy: CMOS
  • Nagrywanie wideo: Full HD do 60kl/s
  • Ekran: LCD 3"
  • Wielkość matrycy: APS-C
  • ISO: 100 - 25600

 

 

Nikon D7200

 

 

Dąż do doskonałości dzięki zaawansowanemu aparatowi Nikon D7200. Ta zgrabna cyfrowa lustrzanka jednoobiektywowa formatu DX oferuje wspaniałe zdjęcia, doskonale spisuje się podczas filmowania i ma szerokie możliwości łączności. Jest szybka i wszechstronna – na miarę Twoich ambicji.

D7200 to perfekcja w każdym calu. Czołowy w swojej klasie system autofokusa znany z legendarnych, profesjonalnych aparatów Nikon gwarantuje precyzyjne ustawienie ostrości nawet przy oświetleniu na poziomie –3 EV. Specjalne menu ustawień filmu oraz zaawansowane opcje sterowania dźwiękiem zapewniają jeszcze większą elastyczność podczas nagrywania filmów. Możliwości kreatywnego podejścia do tematu rozszerzają funkcje fotografowania w technice rysowania światłem i płynnych filmów poklatkowych, a obiektywy NIKKOR zapewniają bogactwo detali. Wbudowana obsługa technologii Wi-Fi i NFC ułatwia dzielenie się efektownymi zdjęciami.

 

 

 

 

Spełniaj ambicje

 

 

Doskonal swój warsztat fotografa dzięki bogatym w szczegóły zdjęciom i filmom. Najwyższej jakości zdjęcia dowolnych obiektów o rozdzielczości 24,2 mln pikseli i wyraźny materiał wideo z nocnych ujęć.

 

 

 

 

Profesjonalny autofokus

 

 

Czołowy w swojej klasie system autofokusa lustrzanki D7200 ustawia ostrość na obiekcie z niewiarygodną precyzją. Skuteczne działanie przy poziomie oświetlenia od –3 EV pozwala doskonale uchwycić obiekt nawet w ciemnościach.

 

 

 

 

Doskonałe działanie w słabym świetle

 

 

Aparat pozwala robić bardziej wyraziste i ostrzejsze zdjęcia przy wysokiej czułości ISO. Zakres ISO 100–25600 pozwala bezproblemowo fotografować w świetle zastanym.

 

 

 

 

Wideo jakości kinowej

 

 

Łatwa rejestracja efektownego materiału. Dzięki funkcjom wideo odziedziczonym po profesjonalnych aparatach firmy Nikon oraz lekkiemu korpusowi lustrzanka D7200 to marzenie każdego filmowca amatora.

 

 

 

 

Tryb zdjęć seryjnych o dużej szybkości

 

 

Można fotografować z szybkością do 6 kl./s w formacie DX i do 7 kl./s w trybie kadrowania 1,3x. Duży bufor pamięci w aparacie pozwala zarejestrować do 27 zdjęć w 12-bitowym formacie RAW i nawet do 100 wysokiej jakości zdjęć w formacie JPEG w jednej szybkiej serii.

 

 

 

 

Filmy poklatkowe

 

 

Aparat pozwala rejestrować sekwencje poklatkowe z płynnymi zmianami ekspozycji. W trybie fotografii poklatkowej można zapisywać zdjęcia jak pliki filmów i odtwarzać wolne zmiany w przyspieszonym tempie.

 

 

 

 

 

Typ matrycy
CMOS
Ilość pikseli 24 mln pikseli
Zoom optyczny w zależności od obiektywu
Zoom cyfrowy
brak
Czas otwarcia migawki 1/4000 - 30s w krokach o 1/3 EV
Zakres ISO
100 - 25600
Pomiar ekspozycji
matrycowy: 3D Color Matrix II (obiektywy typu G/D) Matrycowy: Color Matrix II (pozostałe obiektywy z procesorem) Centralny: 75% czułości czujnika skupione na obszarze o średnicy 8 mm w centrum kadru Punktowy: 2,5% kadru, obszarze o średnicy 3.5 mm) na środku wybranego punktu AF
Lampa błyskowa tak, wbudowana , posiadanie gorącej stopki umożliwia zapięcie lampy zewnetrznej
Wyświetlacz tak, LCD z matrycą TFT , o przekątnej 7,5 cm - 3,0 cale (nieobracany) z kontrolą jasności
Wizjer optyczny z pryzmatem, pole widzenia 100%
Nośnik danych
karty pamięci typu SD , SDHC, SDXC
Format zapisu plików
JPEG, NEF (RAW)
Format zapisu filmu MOV, 1920 x 1080, 60p (progresywnie)/50p/30p/25p/24p, wysoka/normalna
Mikrofon stereo
Zdjęcia seryjne
do 7kl/s
Samowyzwalacz Tak, 2s, 5s, 10s , 20s
Złącza
USB 2.0 Hi Speed, HDMI, wyjście audio - wideo typ C
Zasilanie
dedykowany akumulator EN-EL15
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura