Aparat Olympus TG-5 Czarny

Aparat Olympus TG-5 Czarny

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cię o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Olympus TG-5 Czarny


  • Rozdzielczość: 12 Mpix
  • Typ matrycy: CMOS
  • Zoom optyczny: 4x
  • Ekran LCD: 3"
  • ISO: 100 - 12800
  • Wielkość matrycy: 1/2,3"
  • Nagrywanie filmów w 4K

 

 

Najwyższa jakość obrazu

 

 

Arktyczny zmierzch, podwodny mrok — umiejętność radzenia sobie w słabych warunkach oświetleniowych jest kluczem do zrobienia doskonałego zdjęcia. Nowy, niezwykle czuły i wydajny sensor w połączeniu z najnowszym procesorem obrazu TruePic VIII, stosowanym w naszym flagowym aparacie systemowym, zapewnia lepszą jakość obrazu, szerszy zakres tonalny oraz krótszy czas reakcji.

 

 

 

 

Czujnik położenia

 

 

Aparat TG-5 wyposażony jest w GPS, kompas, manometr oraz czujnik temperatury. Dzięki aplikacji Ol. Track wszystkie dane zapisane przez czujniki możesz dodać do zdjęć oraz filmów, a następnie przesłać je przez wi-fi do swojego smartfona lub tabletu.

 

 

 

 

Niezawodna wydajność

 

 

Nowa, podwójna przeciwmgielna szybka ochronna pozwala fotografować w każdych warunkach atmosferycznych. Podwójna szybka ochronna zastosowana w TG-5 zapobiega zjawisku zamglenia i zapewnia większą widoczność.

 

 

 

 

Uchwyć więcej szczegółów

 

 

Chcesz uchwycić każdy niepowtarzalny moment? Zaawansowana technologia zastosowana w TG-5 sprawia, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Szybki procesor TruePic VIII pozwala nagrywać filmy w niesamowitej rozdzielczości 4K oraz filmy Full HD z prędkością aż 120 kl./s, które gwarantują jeszcze lepsze efekty w trakcie odtwarzania materiału video w trybie slow motion. Zobacz dynamikę każdego ruchu zarejestrowanego w zachwycająco wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

 

Bądź jeszcze bliżej

 

 

Jak sfotografować najdrobniejsze szczegóły małych przedmiotów, których nie widać gołym okiem? Użyj zaawansowanego systemu zmiennego makro z maksymalnym 7-krotnym powiększeniem. Wybierz jeden z czterech trybów: Mikroskop, Kontrolowany Mikroskop, Focus Bracketing lub Focus Stacking. W trybie Mikroskop aparat może fotografować obiekty z odległości zaledwie 1 cm. W trybie Kontrolowany Mikroskop za pomocą dźwigni zoom można ustawić aż 44,4-krotny współczynnik powiększenia wyświetlania. Dodatkowe akcesoria, przystawka LG-1 kierująca światło oraz dyfuzor lampy błyskowej FD-1, pozwolą w pełni wykorzystać potencjał zmiennego systemu makro.

 

 

 

 

Przeżyj ponownie każdą chwilę

 

 

Nagrywaj filmy 4K lub slow motion, śledź swoją trasę i udostępniaj ją z łatwością. Importuj dane zapisane przez kompas, manometr oraz czujnik temperatury. Przesyłaj pliki do smartfona dzięki wbudowanemu wi-fi i aplikacji Ol.Share, a następnie twórz z nich film w aplikacji Ol.Track. Podziel się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Niezwykła wytrzymałość

 

 

Wodoodporność do głębokości 15 metrów pozwala fotografować zarówno w silnym deszczu, jak i podczas nurkowania z maską. Aby ochronić jasny obiektyw 1:2.0, aparat TG-5 został zbudowany z wykorzystaniem unikalnej technologii absorbcji wstrząsów firmy Olympus. Dzięki temu TG-5 jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać upadek z wysokości nawet 2,1 metra.

Wszystkie elementy aparatu (również komponenty elektroniczne) przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Tough! TG-5 daje możliwość fotografowania w temperaturze nawet -10°C i z pewnością sprosta wymaganiom miłośników sportów zimowych. Wewnętrzna konstrukcja zabezpieczająca została tak zaprojektowana, aby wytrzymać 100-kilogramowe obciążenie. Gdy nosisz aparat w tylnej kieszeni, nie musisz się martwić, że przypadkowo na nim usiądziesz.

 

 

 

 

 

 

Rozdzielczość matrycy 12 Mpix
Wielkość matrycy
1/2,3'' (7,7 mm)
Typ matrycy
CMOS
Zoom optyczny
4x
Ogniskowa obiektywu
Ekwiwalent 25 - 100 mm - dla formatu 35 mm
Przysłona
f/2.0 - 4.9
Balans bieli
Automatyczny balans bieli
Zakres otwarcia migawki 4 s - 1/2000 s
Zakres ISO 100 - 12800
Stabilizacja obrazu Mechaniczna matrycy
Nagrywanie wideo
4096 x 2160, do 30 kl./s
1920 x 1080, do 120 kl./s
Format zapisu
JPEG + RAW
MOV
Zdjęcia seryjne do 5 kl./s
Programy
Tryby automatyczne
Programy tematyczne
Filtry artystyczne
Priorytet przysłony
Własny użytkownika
Tryb Makro/Krajobraz/Selfie
Lampa błyskowa
Wbudowana
Rodzaje wyjść / wejść
Czytnik kart SD - 1 szt.
micro USB 2.0 - 1 szt.
micro HDMI - 1 szt.
Wizjer
Brak wizjera
Ekran LCD
3"
Zasilanie
Akumulator dedykowany
Dodatkowe informacje
Stabilizacja matrycy
Wodoodporny
Pyłoodporny
Mrozoodporny
Wstrząsoodporny
Odporny na zgniatanie do 100kg
Uszczelniona obudowa
Wbudowany moduł GPS
Wbudowany moduł Wi-Fi
Wysokość 66 mm
Szerokość 113 mm
Grubość
32 mm
Waga 247 g
Dołączone akcesoria
Ładowarka
Akumulator
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura