Warszawa, Polska. – Z radością informujemy, że Bestcena wraca do gry! Przepraszamy, że milczeliśmy przez pewien czas, jednak mamy nadzieję, że ucieszy Was wiadomość, że teraz możemy zaoferować ulepszone usługi. Witamy z powrotem! Nie wahajcie się z nami skontaktować. Z niecierpliwością czekamy na kolejne rozmowy z naszymi Klientami

„Dzisiaj Bestcena oferuje prostą, zrównoważoną i niedrogą elektronikę z szeroką gamą oferowanych urządzeń. Po to właśnie stworzyłem Bestcenę, aby oferować usługę, w której Klienci płacą tylko za to, z czego rzeczywiście korzystają, a nie za pełną wartość produktu” – mówi Stefan Durina, założyciel Bestceny.

 „W ciągu ostatnich kilku lat znacząco rozwinęliśmy naszą działalność. Ponowne uruchomienie naszej marki pokazuje naturalne następstwo tej transformacji. Ważne jest, aby nasza marka odzwierciedlała i promowała naszą firmę właśnie taką, jaka jest dzisiaj, a także ogromną wartość, jaką wnosimy”.

Kilka słów o Bestcenie

Bestcena to marka, która istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Tuż przed wybuchem pandemii zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia działalności, ponieważ ucierpieliśmy w wyniku paraliżującej nasze działania kontroli skarbowej.

Chcielibyśmy przeprosić - czas ten był trudny zarówno dla samej Bestceny, jak i naszych Klientów - jednak wracamy na rynek jeszcze silniejsi i z nowym entuzjazmem. Wkrótce planujemy ponowne uruchomienie naszej e-platformy i jednocześnie będziemy działać jako wirtualny operator sieci komórkowej pod marką „Bestcena Mobile”. 

Nie możemy się już doczekać, aby ponownie obsłużyć 650 000 naszych zadowolonych Klientów i zaoferować im atrakcyjne produkty i usługi!

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej, prezentującej nową tożsamość marki Bestcena,  jej mocne strony, a także naszą aktualną ofertę, którą będziemy na bieżąco aktualizować. 

Więcej informacji na www.bestcena.pl.

# # #

Jeśli masz jakieś pytania do nas, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem pod adresem mailowym [email protected].