Hulajnoga elektryczna Kawasaki Electric Scooter 6.5

Hulajnoga elektryczna Kawasaki Electric Scooter 6.5

Cena:
1495,00 zł
RCD : 1794,00 zł ⓘ

 • Kod produktu: 11112
 • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
  DARMOWA WYSYŁKA
  Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
 • Pełna gwarancja producenta
 • Producent: Kawasaki


Kawasaki Electric Scooter 6.5


 • Prędkość maksymalna: 25 km/h
 • Maksymalne obciążenie: 100 kg
 • Moc: 350 W
 • Maksymalny zasięg: 15 km

 

 

Składana hulajnoga elektryczna

 

 

Zadbaj o swoją kondycję fizyczną oraz baw się doskonale ze składaną hulajnogą elektryczną Kawasaki. Jeden z największych i najpopularniejszych koncernów produkujących motocykle na świecie stworzył wyjątkowe urządzenie, które w ostatnim czasie staję się nieodłącznym elementem placów zabaw, chodników i ścieżek rowerowych, dając nieco adrenaliny i maksimum zabawy z poruszania się swoim użytkownikom. Scooter KX-FS6.5A wywodząc się od japońskiego producenta gwarantuje wytrzymałą i solidną konstrukcję, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Wytrzymały zawias pozwala na szybkie złożenie hulajnogi i w razie potrzeby wygodne przenoszenie lub schowanie jej, nie zabierając przy tym dużo miejsca. Składane uchwyty kierownicy wyposażono w magnetyczne trzpienie, które solidnie przytrzymują je w prowadnicach, dzięki czemu nie ma obawy o nagłe wysunięcie się uchwytu w czasie jazdy i utratę sterowności.

 

 

 

Niebywała wydajność urządzenia

 

 

Wysoka wydajność wymiennego akumulatora zapewnia aż 15 km przejechanego dystansu, a maksymalna prędkość wynosząca 25 km/h pozwoli na szybkie przemieszczanie się. Urządzenie uzbrojono w opony o średnicy 6,5 cali, silnik o mocy 350W napędzającego przednie koło oraz wysoką ładowność, nawet do 100 kg. Możliwość wjazdu na 15-stopniowe nachylenia, idąca w parze z 12 cm odległością od podłoża pozwala hulajnodze wjeżdżać na różne przestrzenie, nie ograniczając użytkownika przed odkrywaniem nowych tras do poruszania się. Hulajnoga waży 10,8 kg, a wbudowana dioda LED informuje o potrzebie naładowania baterii, co zajmuje ok. 2-3 godzin. Dwa hamulce, w tym jeden elektryczny, pozwolą zapanować nad hulajnogą, dając użytkownikowi 100% bezpieczeństwa.

 

 

 

Kawasaki = jakość

 

 

Hulajnoga Kawasaki to wytrzymała i solidna konstrukcja. Została ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym w antypoślizgową powierzchnię pod stopami użytkownika. Hulajnoga posiada wbudowany wyświetlacz z pomiarem prędkości, wyświetla także pokonany dystans oraz poziom naładowania baterii. Składane, magnetyczne uchwyty zapewniają wygodniejszy transport i bezpieczną jazdę. W kwestii bezpieczeństwa pomocne okażą się hamulec elektryczny wbudowany w kierownicę oraz hamulec nożny na tylne koło.

 

 

 

 

Prędkość maksymalna
25 km/h
Moc silników 350 W
Średnica kół
6,5"
Zasięg maksymalny do 15 km
Kąt natarcia 15 stopni
Czas ładowania baterii
2 godziny
Minimalne obciążenie 30 kg
Maksymalne obciążenie 100 kg
Wysokość do ziemi 12 cm
Kolor Czarno-zielony
Waga 10,8 kg
Wymiary 105 x 24 x 25 cm
Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta, 6 miesięcy na baterię)

 

 

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura