Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooter 10

Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooter 10

Cena:
769,00 zł
RCD : 923,00 zł ⓘ

 • Kod produktu: 10796
 • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
  DARMOWA WYSYŁKA
  Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
 • Pełna gwarancja producenta
 • Producent: Kawasaki


Kawasaki Balance Scooter 10


 • Prędkość maksymalna: 15 km/h
 • Maksymalne obciążenie: 130 kg
 • Moc: 2 x 350 W
 • Maksymalny zasięg: 20 km

 

 

Kawasaki Balance Scooter

 

 

Elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter to nie tylko najnowszy trend w poruszaniu się. To także unikalna rozrywka high-tech. Sterowana balansem naszego ciała rozpędza się maksymalnie do 15 km/h, co w sprawny sposób pozwala przemieścić się z miejsca na miejsce.

 

 

 

 

Ekologia na plus

 

 

Kawasaki to produkt ekologiczny. Stworzone przez jeden z najpopularniejszych koncernów produkujących motocykle urządzenie nie emituje zanieczyszczeń do środowiska. Dzięki temu coraz częściej jest traktowane jako jeden z podstawowych, miejskich środków komunikacji. Elektryczna deskorolka to świetna alternatywa między innymi dla longboard’u, rolek czy po prostu roweru. Teraz poruszanie się może stać się nie tylko szybsze i przyjemniejsze, ale przede wszystkim - łatwiejsze.

 

 

 

 

Magia precyzji

 

 

Aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje elektroniczna deskorolka Kawasaki, wystarczy przez chwilę poćwiczyć balansowanie ciałem. Tutaj nie ma ograniczeń, wszystko zależy od Waszej wyobraźni! Inteligentna deska nie tylko wniesie element zabawy, ale też z powodzeniem zadba o kondycję fizyczną i prawidłową postawę.

 

 

 

 

Zabawa przede wszystkim

 

 

Można precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować i skręcać. To bardzo proste - wystarczy jedynie pochylać się do przodu lub do tyłu. Na jednym ładowaniu baterii, którego cykl trwa niecałe 3 godziny możemy przejechać nawet do 20 km drogi. Sama deskorolka waży zaledwie 11 kg, przez co daje się wygodnie przenosić.

 

 

 

 

 

Prędkość maksymalna
20 km/h
Moc silników 2 x 350 W
Średnica kół
10,0"
Zasięg maksymalny do 20 km
Kąt natarcia 30 stopni
Czas ładowania baterii
3 godziny
Minimalne obciążenie 30 kg
Maksymalne obciążenie 130 kg
Wysokość do ziemi 16 cm
Kolor Czarno-zielony
Waga 11 kg
Wymiary 65 x 28 x 27
Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta, 6 miesięcy na baterię)

 

 

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura