Dlaczego Bestcena?

Połączyliśmy elektronikę konsumencką z ekologią na e-platformie.

 

Bestcena to nie tylko e-platforma handlowa. To innowacyjna, dalekosiężna alternatywa dla tradycyjnych platform sprzedażowych dostępnych na rynku. Tworząc model gospodarki zamkniętej obiegowo mieliśmy i mamy na uwadzenie tylko aspekt finansowy, ale również dbałość o przyrodę i realne działania proekologiczne. Ziemia jest tylko jedna.

Zależy nam na przyszłości, gdzie wartość, taka jak życie przyjazne środowisku, nie jest ani skomplikowana, ani kosztowna.

 

Bestcena oferuje szeroką gamę produktów i usług, bazując na doświadczeniu i intuicyjności.

Chcemy wspierać naszego Klienta, starannie analizując i ukierunkowując jego potrzeby i wymagania, pytając go “Jaki sprzęt Cię interesuje?”, “W czym jeszcze możemy Ci pomóc?”,“Czy chcesz, abyśmy znaleźli dla Ciebie lepszą ofertę niż te, które oferuje rynek”, “Co już posiadasz?”, “Jakie są Twoje oczekiwania?”

 

Bestcena to też ludzie, fachowcy w swej dziedzinie, którzy od samego początku zaopiekują się Klientem, oferując pomoc na każdym etapie, nie tylko zamówienia. Słuchając, doradzając i proponując to, czego Klient oczekuje. 

 

Dodatkowo, przypomnimy Klientowi o kończącej się gwarancji, poinformujemy o możliwościach jej rozszerzenia, pomożemy dobrać kompatybilne produkty i akcesoria. Zasugerujemy, gdzie znajduje się najbliższy serwis, w przypadku konieczności naprawy aparatu, obojętnie, czy będzie to podczas pobytu w domu, w podróży, czy na wakacjach. Na koniec, o ile będzie taka chęć ze strony Klienta, będziemy służyć pomocą w sprzedaży urządzenia w możliwie najkorzystniejszej cenie.

 

A to jeszcze nie wszystko; Klient będzie miał możliwość poznania dalszej historii użytkowanego urządzenia. Obecnie w większości przypadków, przestarzałe sprzęty wrzucane są do szuflady. Aż w końcu lądują na wysypiskach śmieci, czy co gorsza zanieczyszczają bezpośrednio środowisko naturalne. Założenia Bestceny są takie, by eliminować, a przynajmniej zminimalizować zagrożenie dla przyrody.

 

Jesteśmy bardzo odpowiedzialną firmą, kładącą olbrzymi nacisk na świadomość etyczną i ekologiczną naszych Klientów. Zachęcamy naszych Klientów, aby brali czynną odpowiedzialność za przyszłe pokolenia oraz przyszłość Matki Ziemi. Aby postulaty dotyczące etyki stały się rzeczywistą praktyką. Gdy każdy z nas będzie aktywnie działał na rzecz ochrony środowiska, przyszłe pokolenia podziękują nam za to.

 

Zespół Bestcena.pl