Daisuke Elite 500g - Pacamara Natural

Daisuke Elite 500g - Pacamara Natural

Cena:
170,00 zł
RCD : 204,00 zł ⓘ

  • Kod produktu: Pacamara Natural
  • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
    DARMOWA WYSYŁKA
    Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
  • Pełna gwarancja producenta
  • Producent: Daisuke


Daisuke Elite (Luis Alberto Pacamara) 500g


Absolutnie najlepsza kawa 2019 roku.

To jest taki sam gatunek jak słynna Pacamara Natural -

zwycięzca prestiżowego konkursu “Cup of excellence” w 2018 roku.

 

Filiżanka opisywanej kawy w konkursie otrzymała 91 punktów. Ten wynik robi wrażenie w całej branży. Warto wspomnieć o tym, że specjalistyczna kawa zaczyna się od 80 punktów i że jedynie 5% światowej produkcji mieści się w tym zakresie. Napój powyżej 85 ma naprawdę wyjątkową jakość. Przypadków, że jakiś gatunek zostaje oceniony na więcej niż 90 punktów jest maksymalnie kilka w ciągu roku. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że to jedna z najlepszych kaw, jakie można wypić na naszej planecie.
 
Za ten genialny napój odpowiedzialny jest Luis Alberto Balladarez. Na co dzień jego kawę można zdobyć jedynie na elitarnych aukcjach. Niestety, poza wyjątkowym smakiem, ma także wyjątkową cenę. Kosztuje nawet do 600 Euro za kilogram. Nic dziwnego, że po taki produkt sięgają jedynie najbogatsi ludzie. W tym roku próbowaliśmy przekonać Luisa Alberto, żeby nie przeznaczał całej swojej kawy na aukcje, ale udostępnił ją również mniej zamożnym, zwykłym ludziom. Przynajmniej raz chcemy cieszyć się jednym z najlepszych napojów na świecie. 
 
Udało się nam! Możemy skorzystać z niesamowitej oferty - około 150zł za 500 gramów. To zaledwie 10% oryginalnej ceny tej kawy. Taka szansa może się już nigdy nie powtórzyć. Niestety musiałbyś się pośpieszyć, żeby zdążyć z zamówieniem. Dostępnych jest tylko 5000 opakowań i to tylko przez ograniczony czas. Myślimy, że to jest okazja, z której po prostu trzeba skorzystać.