Dysk Samsung 860 EVO 1TB SSD 2,5'' SATA MZ-76E1T0B/EU

Dysk Samsung 860 EVO 1TB SSD 2,5'' SATA MZ-76E1T0B/EU

Cena:
612,00 zł
RCD : 734,00 zł ⓘ

 • Kod produktu: 11958
 • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
  DARMOWA WYSYŁKA
  Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
 • Pełna gwarancja producenta
 • Producent: Samsung


Dysk Samsung 860 EVO 1TB


 • Pojemność: 1TB
 • Interfejs: SATA III
 • Format: 2,5"
 • Prędkość odczytu: 540 MB/s
 • Prędkość zapisu: 520 MB/s

 

 

SSD EVO 860

 

 

Dyski SSD od firmy Samsung to sprawdzone rozwiązanie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. SSD EVO 860 jest nowoczesnym i energooszczędnym urządzeniem. W jego konstrukcji nie znajdziesz ruchomych elementów. Poznaj prawdziwą szybkość i wydajność. Zainstaluj wiele gier i ciesz się rozrywką w 100%.

 

 

 

 

SSD EVO 860 - godny Twojego zaufania

 

 

SSD Evo 860 to szybki i niezawodny dysk, który został opracowany z myślą o najbardziej popularnych komputerach i laptopach. Ma najnowszą wersję V-NAND i nowy, solidny kontroler MJX, który opiera się na sprawdzonym algorytmie. Urządzenie radzi sobie nawet przy dużych obciążeniach i wykonywaniu wielu zadań. Evo 860 korzysta z technologii  Intelligent TurboWrite. Dzięki temu ma imponującą prędkość odczytu sekwencyjnego.

 

 

 

 

Szybki i bezpieczny - po prostu SSD EVO 860

 

 

Teraz możesz bezpiecznie przechowywać i renderować filmy 4K oraz dane 3D, które są zużywane przez najnowsze aplikacje. Poznaj moc najnowszej technologii V-NAND, która zapewnia do 2400 TBW. SSD Evo 860 jest bardziej kompatybilny z Twoim systemem komputerowym niż poprzednie wersje. Korzystaj z płynniejszej i szybszej komunikacji, którą oferuje to niezawodne urządzenie.

 

 

 

 

Twoje dane bezpieczne w 100%

 

 

SSD Evo 860 jest dostępny w różnych formatach. Niezależnie czy chcesz go użyć w komputerze stacjonarnym, laptopie czy w ultracienkim urządzeniu komputerowym, z pewnością będzie pasował. Ten dysk spełnia wszystkie wymagania dotyczące odporności na wstrząsy, trwałości i długotrwałej niezawodności. Przechowuj i odczytuj dane używane przez najnowsze aplikacje i nie przejmuj się ich bezpieczeństwem.

 

 

 

 

 

 

Rodzaj dysku SSD wewnętrzny
Pojemność 1TB
Format
2.5"
Interfejs
SATA III (6.0 Gb/s) - 1 szt.
Pamięć podręczna cache 512 MB
Rodzaj kości pamięci TLC
Prędkość odczytu (maksymalna)
550 MB/s
Prędkość zapisu (maksymalna) 520 MB/s
Odczyt losowy 98,000 IOPS
Zapis losowy 90,000 IOPS
Niezawodność MTBF
1 500 000 godz
Wysokość
6,8 mm
Szerokość 69,85 mm
Głębokość
100 mm
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

 

 

 

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura