Telefon odnowiony czy nowy?

Zamawiając produkty z zakładki OUTLET oszczędzasz nawet do 50%!

 

 

Zapewne pomyślisz “Czy to jest w ogóle możliwe?”. Oczywiście, że tak - nie jest to nowy telefon, ale jedyną, realną różnicą pomiędzy nowym, a odnowionym iPhone'em od Bestceny jest kwestia wizualna w odniesieniu do wyglądu telefonu. Używany telefon zamówiony w Bestcenie w 100% spełnia swoje funkcje, jest w pełni sprawny, zupełnie tak jak nowy telefon.

To Ty decydujesz: Jaki stan powinno mieć urządzenie, z którego korzystam?

Zamawiając elektronikę u nas, otrzymujesz produkt w pełni funkcjonalny. To Ty decydujesz, jaką klasę produktową powinno mieć urządzenie, którego będziesz używał, w zależności od Twoich potrzeb i budżetu. Prezentowana klasa produktu odnosi się tylko i wyłącznie do wizualnego stanu produktu, a nie do jego parametrów, żywotności baterii, funkcjonalności, czy też potencjalnego czasu użytkowania.

Wszystkie odnowione urządzenia w Bestcenie zostały poddane wieloetapowej, drobiazgowej weryfikacji, a następnie nasi doświadczeni technicy przeprowadzili na nich niezbędne, bardzo precyzyjne testy. Ten szczegółowy proces weryfikacji urządzeń gwarantuje pełną funkcjonalność oferowanych przez nas produktów. Warto pamiętać, że nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją w ramach usługi PaaS. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas ceny są prawdopodobnie najlepsze na rynku. Gdyby jednak udało Ci się znaleźć ten sam produkt, o identycznych parametrach w niższej cenie, skontaktuj się natychmiast z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać naszą gwarancję atrakcyjnej ceny!

Więcej o klasach produktów dostępnych w naszej zakładce “Outlet”  przeczytasz tutaj:https://bestcena.pl/outlet.html .

WAŻNE!!!Pamiętaj, że zamawiając używaną elektronikę w Bestcenie, oszczędzasz nie tylko swoje pieniądze,  ale wspólnie z nami podejmujesz świadome działania, mające na celu ochronę i dobro naszej planety . Produkcja nowej elektroniki wymaga nakładu ogromnych środków i zasobów. Za każdym razem, kiedy zamawiasz używaną elektronikę, produkcja nowych urządzeń i podzespołów zmniejsza się w znaczący sposób. Dzięki temu realnie redukujesz swój własny, osobisty ślad klimatyczny, troszcząc się tym samym o środowisko . Na pewno dzięki temu, poczujesz się lepiej, nie sądzisz?

 

Pamiętaj także, że to Ty decydujesz kiedy chcesz nam zwrócić urządzenie lub wymienić na inny model.

 

Zamów  iPhone'a 8 Plus 64 GB Gwiezdna Szarość i zaoszczędź nawet do 50% w stosunku do ceny nowego urządzenia