Słuchawki Sony WH-1000XM2 Czarne

Słuchawki Sony WH-1000XM2 Czarne

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cie o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Sony WH-1000XM2 Czarne 7895640010


  • Konstrukcja słuchawek: nauszne, zamknięte
  • Mikrofon: tak
  • Czułość słuchawek: 103 dB
  • Łączność: bezprzewodowa
  • Typ łączności: Bluetooth

 

 

Uwolnią Cię od hałasu

 

 

Sony WH-1000XM2 to słuchawki wyposażone w system redukcji hałasów z otoczenia, który jest obecnie najbardziej wszechstronny z tych dostępnych na rynku. Sprzęt ten umożliwia wytłumienie różnego rodzaju dźwięku bez całkowitej izolacji. Dostosowuje się także do sytuacji i przestrzeni w które się znajdujesz. To jednak nie wszystko co potrafią te słuchawki i czego możesz od nich oczekiwać.

Oferta dotyczy słuchawek bezprzewodowych Sony WH-1000XM2 w kolorze czarnym przedstawionych na poniższym zdjęciu. Na pozostałych grafikach poglądowych mogą wystąpić różnice kolorystyczne, gdyż mają one jedynie ukazać poszczególne funkcjonalności produktu.

 

 

 

 

Inteligentniejsza redukcja zakłóceń

 

 

Wykorzystaj technologię osłabiania zewnętrznego hałasu i ciesz się ulubioną muzyką, niezależnie od tego gdzie się udajesz i co robisz. Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM2 oferują Ci optymalizację indywidualnego i atmosferycznego ciśnienia, dostosowaną do spersonalizowanego stylu słuchania i wysokości. Co więcej, analizuje takie parametry jak rozmiar głowy, to czy nosisz okulary i jaką masz fryzurę, a następnie optymalizuje dźwięk. Wszystko to sprawia, że każdy odsłuch jest jakby szyty na miarę właśnie dla Ciebie.

 

 

 

 

Dobra izolacja nawet w czasie lotu

 

 

Słuchawki nauszne Sony WH-1000XM2 cechuje redukcja hałasów, która sprawdzi się nie tylko na ziemi, ale także w powietrzu. Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zapewnia odpowiedni dźwięk na dużej wysokości, dzięki czemu nawet w czasie lotu model ten sprawdzi się idealnie. Z funkcji tej można z korzystać zarówno bezprzewodowo jak i w trakcie połączenia przewodowego z użyciem kabla i przejściówki samolotowej znajdujących się w zestawie. (Pamiętaj jednak, że przed użyciem technologii Bluetooth® należy sprawdzić zasady stosowane przez dane linie lotnicze.)

 

 

 

 

Słuchawki dostosowujące się do Ciebie

 

 

Funkcja inteligentnego słuchania dzięki ustawieniom Adaptive Sound Control natychmiast wykrywa Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie i czekanie. Następnie na podstawie tego dostosowuje ustawienia dźwięków docierających do Ciebie z otoczenia.

Gdy jesteś w pociągu zapomnij o monotonnym stukocie i zatrać się w muzyce ze słuchawkami Sony WH-1000XM2. W czasie spaceru po mieście ciesz się ulubionymi utworami, ale także dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Natomiast gdy czekasz na samolot usłysz ważne komunikaty z jednoczesnym wytłumieniem innych dźwięków z otoczenia. Możesz wybrać już dostępne tryby lub spersonalizować je za pomocą aplikacji Sony I Headphones Connect.

 

 

 

 

Prawdziwie naturalny dźwięk

 

 

W słuchawkach bezprzewodowych Sony WH-1000XM2 wykorzystano wzmacniacz S-Master HX™, który optymalizuje sygnał audio, ograniczając zniekształcenia i pozwalając cieszyć się szczegółami. Dodatkowo DSEE HX™ poprawi odsłuch poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki ulepszaniu cyfrowych plików audio zapewnia ich bogatsze i bardziej naturalne brzmienie.

40 mm przetwornik z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP), poradzi sobie nawet z mocnymi, dynamicznymi rytmami. Co, więcej, słuchawki WH-1000XM2 dysponują pasmem od 4 Hz do 40 kHz, dzięki czemu mogą reprodukować pełny zakres częstotliwości.

 

 

 

 

Zanurz się w muzyce

 

 

Zatrać się w dźwiękach z Sony WH-1000XM2, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ciesz się dźwiękiem zoptymalizowanym pod kątem różnych warunków odsłuchowych, w tym: na świeżym powietrzu, scenach, w klubach, halach i arenach. Użyj aplikacji Sony | Headphones Connect i znajdź dźwięk idealny dla każdego utworu. Korzystając z ustawień wstępnych, które łatwo dostosują się do Twoich preferencji lub sam twórz własne tryby.

Dodatkowo słuchawki WH-1000XM2 pozwolą Ci także wybrać, gdzie chcesz skierować swój dźwięk. Kontrola pozycji dźwięku umożliwia działanie podobne do tego jakim cechują się głośniki bezprzewodowe.

 

 

 

 

Słuchanie bezprzewodowe

 

 

Ciesz się słuchaniem bezprzewodowym bez niepożądanych dźwięków otoczenia dzięki technologii osłabiania zewnętrznego hałasu oraz lepszej bezprzewodowej transmisji danych. Technologia LDAC zastosowana w modelu WH-1000XM2, umożliwia przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. szybkości transmisji 990 kb/s) niż tradycyjne połączenie Bluetooth. Dzięki czemu można cieszyć się dźwiękiem o niesowitej jakości zbliżonej do High Resolution Audio. (Firma Sony nie może zagwarantować współpracy i zgodności wszystkich urządzeń Bluetooth.) Parowanie dodatkowo ułatwi technologia NFC.

 

 

 

 

Wygodne prowadzenie rozmów

 

 

Ze słuchawkami Sony WH-1000XM2 rozmowa przebiega swobodnie dzięki łatwemu dzwonieniu bez pomocy rąk. Odłóż swój telefon i po prostu porozmawiaj za pomocą dwukrotnego stuknięcia. Odtwarzanie muzyki i połączenia można łatwo kontrolować za pomocą głosu i panelu dotykowego znajdującego się na boku słuchawek. Zmieniaj utwory, reguluj głośność, wyciszaj, dotykając panelu lub przesuwając po nim palcem.

Co więcej, poza wygodną obsługą słuchawki te zachwycą Cię także długi czasem działania. Wbudowany akumulator pozwala na 30 godzin pracy z włączonym trybem osłabiania hałasów oraz 38 godzin gdy jest wyłączony. Natomiast szybkie ładowanie da Ci dodatkowe 70 minut odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania.

 

 

 

 

Cały czas ulepszane

 

 

Sony WH-1000XM2 zostały dostosowane także pod kątem obsługi Asystenta Google. Firma Sony chce w ten sposób jeszcze poprawić funkcjonalność modelu WH-1000XM2 i bardziej ułatwić jego użytkowanie. Taka aktualizacja pozwoli Ci zadawać pytania i wydawać polecenia, dzięki który osobisty Asystent Google zawsze będzie Ci służy pomocą. Wymagana jest aktualizacja oprogramowania sprzętowego i aplikacji Sony | Headphones Connect. W urządzeniu iPhone należy także zainstalować aplikację Asystent Google.

 

 

 

 

Wygodne rozwiązania i przydatne akcesoria

 

 

Za sprawą obracających się nauszników słuchawki Sony WH-1000XM2 można wygodnie złożyć i schować w praktycznym etui. Ułatwia to ich przechowywanie i transportowanie, a także zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniem. Gdy przygotowujesz się do dalszej podróży przyda się także przejściówka samolotowa, aby móc słuchać audio podczas lotu. Co więcej, używając dołączonego do zestawu przewodu możesz nieprzerwanie cieszyć się dźwiękiem o prawdziwie wysokiej rozdzielczości oraz technologią redukcji hałasów nawet do 40 godzin.

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja słuchawek
Nauszne zamknięte
Wbudowany mikrofon
Tak
Średnica membrany
40 mm
Łączność
Bezprzewodowa
Typ łączności
Bluetooth
Długość kabla
1,5m
Pasmo przenoszenia
4 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek
46 Om
Kolor
Czarny
Dodatkowe informacje
Zasięg 10 m
Czas pracy do 30 h (przy włączonym trybie osłabiania hałasów)
Czas pracy do 38 h (przy wyłączonym trybie osłabiania hałasów)
Czas ładowania 4 h
Moduł NFC
Dotykowy panel sterowania
System DSEE HX
Łączność Bluetooth
Technologia AptX.
Advanced Audio Coding (AAC)
Low Complexity Subband Codec (SBC)
Technologia aptX HD
LDAC
Dołączone akcesoria
Kabel do ładowania
Kabel audio
Pokrowiec
Gwarancja
24 miesiące

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura

 

 


Zobacz podobne produkty