Słuchawki Bose QuietComfort 25 dla Apple Czarne

Słuchawki Bose QuietComfort 25 dla Apple Czarne

Niestety,
wybrany produkt jest
chwilowo niedostępny.

Wpisz swój adres e-mail:
 
Powiadomimy Cię o
jego dostępności.
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKTU

Bose QuietComfort 25 dla Apple


  • Konstrukcja słuchawek: nauszne, zamknięte
  • Mikrofon: tak
  • Łączność: przewodowa
  • Typ mikrofonu: jednokierunkowy
  • Złącze: minijack 3,5mm
  • Długość kabla: 1,4m

 

 

Bose QuietComfort 25

 

 

Słuchawki QuietComfort 25 zostały zaprojektowane tak, by lepiej brzmiały, były bardziej komfortowe i łatwiejsze do zabrania ze sobą. Wystarczy je założyć, a wszystko ulegnie zmianie. Muzyka będzie głęboka i zrównoważona, a cisza wokół Ciebie pozwoli usłyszeć każdą nutę. Nawet lot stanie się przyjemny, gdy odgłos silnika wyraźnie zaniknie. Bez względu na to, jak hałaśliwy jest świat, liczysz się tylko Ty i Twoja muzyka — lub cisza i spokój.

Słuchawki zostały opracowane pod kątem urządzeń iPhone, iPad i iPod, a także Surface Laptop oraz Surface Pro.

 

 

 

 

Udoskonalony design

 

 

Zaprojektowaliśmy nasze wiodące w branży słuchawki, stosując materiały i wykończenia wysokiej klasy. Są one lekkie i oferują jeszcze lepsze dopasowanie dzięki obracanym muszlom. Pałąk nagłowny ściślej przylega do głowy a luksusowy zamszopodobny materiał pod spodem poprawia komfort noszenia.

Jeśli bateria AAA wyczerpie się, można słuchać muzyki dalej, bez redukcji hałasu. Muszle słuchawkowe obracają się, co pozwala na przechowywanie słuchawek w niedużym pokrowcu, łatwym do noszenia.

 

 

 

 

Redukcja szumów

 

 

Słuchawki QC 25 pozwalają skupić się na tym, co istotne — Twojej muzyce, filmach i plikach wideo. Wyciszają to, czego nie chcesz słyszeć. Miejski gwar zatłoczonej ulicy. Hałas wewnątrz samolotu. Rwetes w biurze. Umożliwiają to zaawansowana technologia redukcji hałasów i unikalne systemy elektroniczne. Nawet poduszki słuchawek minimalizują hałas, częściowo odcinając Cię od otaczającego świata.

 

 

 

 

Realistyczny dźwięk

 

 

Wielu z naszych inżynierów jest również muzykami o ogromnej pasji. Dlatego gdy nosisz te słuchawki, gitary dźwięczą donośnie. Wokale nabierają mocy przy refrenie, a w kolejnych taktach pulsują głębokie basy i uderzenia bębna.

Technologie Bose® Active EQ i TriPort® zapewniają tak zachwycający dźwięk, że muzyki można słuchać przez wiele godzin. A komfortowe dopasowanie słuchawek na to pozwala.

 

 

 

 

Wbudowany mikrofon i pilot

 

 

Wbudowany mikrofon i pilot z elementami sterującymi do obsługi połączeń telefonicznych i muzyki są zawsze pod ręką. Wiele funkcji jest także kompatybilnych z innymi popularnymi modelami telefonów.

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja słuchawek
Nauszne zamknięte
Wbudowany mikrofon
Tak
Typ mikrofonu
Jednokierunkowy
Łączność
Przewodowa
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,4 m
Wysokość
19 cm
Szerokość
15,3 cm
Głębokość
2,3 cm
Dodatkowe informacje
Składana konstrukcja
Odpinany kabel
Pilot z mikrofonem na kablu
Dołączone akcesoria
Adapter z 2 x 3,5mm na 3,5mm
Pokrowiec
Gwarancja
24 miesiące

 


Dodatkowe informacje:

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura

 

 


podobne towary
Apple AirPods 2019 (Etui Ładowane Bezprzewodowo)
Apple AirPods 2019 (Etui Ładowane Bezprzewodowo)
763,00 zł
Promocja urodzinowa: 732,48 zł