Słuchawki Bose QuietComfort 25 dla Apple Czarne

Słuchawki Bose QuietComfort 25 dla Apple Czarne

Cena:
812,00 zł

 • Kod produktu: 8796
 • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
  DARMOWA WYSYŁKA
  Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
 • Pełna gwarancja producenta
 • Producent: Bose


Bose QuietComfort 25 dla Apple


 • Konstrukcja słuchawek: nauszne, zamknięte
 • Mikrofon: tak
 • Łączność: przewodowa
 • Typ mikrofonu: jednokierunkowy
 • Złącze: minijack 3,5mm
 • Długość kabla: 1,4m

 

 

Bose QuietComfort 25

 

 

Słuchawki QuietComfort 25 zostały zaprojektowane tak, by lepiej brzmiały, były bardziej komfortowe i łatwiejsze do zabrania ze sobą. Wystarczy je założyć, a wszystko ulegnie zmianie. Muzyka będzie głęboka i zrównoważona, a cisza wokół Ciebie pozwoli usłyszeć każdą nutę. Nawet lot stanie się przyjemny, gdy odgłos silnika wyraźnie zaniknie. Bez względu na to, jak hałaśliwy jest świat, liczysz się tylko Ty i Twoja muzyka — lub cisza i spokój.

Słuchawki zostały opracowane pod kątem urządzeń iPhone, iPad i iPod, a także Surface Laptop oraz Surface Pro.

 

 

 

 

Udoskonalony design

 

 

Zaprojektowaliśmy nasze wiodące w branży słuchawki, stosując materiały i wykończenia wysokiej klasy. Są one lekkie i oferują jeszcze lepsze dopasowanie dzięki obracanym muszlom. Pałąk nagłowny ściślej przylega do głowy a luksusowy zamszopodobny materiał pod spodem poprawia komfort noszenia.

Jeśli bateria AAA wyczerpie się, można słuchać muzyki dalej, bez redukcji hałasu. Muszle słuchawkowe obracają się, co pozwala na przechowywanie słuchawek w niedużym pokrowcu, łatwym do noszenia.

 

 

 

 

Redukcja szumów

 

 

Słuchawki QC 25 pozwalają skupić się na tym, co istotne — Twojej muzyce, filmach i plikach wideo. Wyciszają to, czego nie chcesz słyszeć. Miejski gwar zatłoczonej ulicy. Hałas wewnątrz samolotu. Rwetes w biurze. Umożliwiają to zaawansowana technologia redukcji hałasów i unikalne systemy elektroniczne. Nawet poduszki słuchawek minimalizują hałas, częściowo odcinając Cię od otaczającego świata.

 

 

 

 

Realistyczny dźwięk

 

 

Wielu z naszych inżynierów jest również muzykami o ogromnej pasji. Dlatego gdy nosisz te słuchawki, gitary dźwięczą donośnie. Wokale nabierają mocy przy refrenie, a w kolejnych taktach pulsują głębokie basy i uderzenia bębna.

Technologie Bose® Active EQ i TriPort® zapewniają tak zachwycający dźwięk, że muzyki można słuchać przez wiele godzin. A komfortowe dopasowanie słuchawek na to pozwala.

 

 

 

 

Wbudowany mikrofon i pilot

 

 

Wbudowany mikrofon i pilot z elementami sterującymi do obsługi połączeń telefonicznych i muzyki są zawsze pod ręką. Wiele funkcji jest także kompatybilnych z innymi popularnymi modelami telefonów.

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja słuchawek
Nauszne zamknięte
Wbudowany mikrofon
Tak
Typ mikrofonu
Jednokierunkowy
Łączność
Przewodowa
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,4 m
Wysokość
19 cm
Szerokość
15,3 cm
Głębokość
2,3 cm
Dodatkowe informacje
Składana konstrukcja
Odpinany kabel
Pilot z mikrofonem na kablu
Dołączone akcesoria
Adapter z 2 x 3,5mm na 3,5mm
Pokrowiec
Gwarancja
24 miesiące

 

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

2 lata gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura