Apple Magic Trackpad 2 Gwiezdna Szarość

Apple Magic Trackpad 2 Gwiezdna Szarość

Cena:
621,00 zł
RCD : 745,00 zł ⓘ

 • Kod produktu: 12188
 • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
  DARMOWA WYSYŁKA
  Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
 • Pełna gwarancja producenta
 • Producent: Apple


APPLE magic TRACKPAD 2


 • Typ gładzika: Dotykowy, multimedialna
 • Interfejs: Bluetooth, lightning
 • Profil: Uniwersalny
 • Sensor: Force Touch

 

 

Apple Magic Trackpad 2

 

 

Gładzik Magic Trackpad 2 ma wbudowany akumulator do wielokrotnego ładowania. Jego szklana powierzchnia sięga do samych krawędzi. Gadżet oferuje technologię Force Touch użytkownikom stacjonarnych komputerów. Cztery czujniki pod powierzchnią gładzika reagują na kliknięcie w dowolnym miejscu oraz na różnice w sile nacisku. Każdy aspekt konstrukcji tego urządzenia został mocno przemyślany. Twoje palce nie będą się męczyć i skupisz się na pracy. Zobacz, dlaczego warto postawić na Apple Magic Trackpad 2.

 

 

Naprawdę wygodna obsługa

 

 

Przewijanie treści oraz nawigowanie gestami z Apple Magic Trackpad 2 jest bardzo wygodne. Twoja dłoń nie będzie się męczyć i będzie przybierać naturalną pozycję w czasie pracy. Wszystkie Twoje ruchy będą natychmiastowo odczytywane. Gładzik automatycznie paruje się z komputerem Mac. Nie musisz tracić czasu na instalację. Połączenie jest cały czas stabilne. Praca z tym urządzeniem jest komfortowa i efektywna. Jedno ładowanie zapewnia mu energię do działania przez miesiąc. Nie musisz się obawiać, że rozładuje się w nieodpowiednim momencie. W razie potrzeby możesz go naładować i nie przerywać swoich zadań. Wystarczy, że podłączysz kabel Lightning.

 

 

Apple Magic Trackpad 2 i technologia Force Touch

 

 

Apple Magic Trackpad 2 wyczuwa nawet subtelne zmiany nacisku. Czujniki znajdują się pod całą powierzchnią obszaru roboczego. Za pomocą palców możesz korzystać z wielu funkcji i wydawać różne komendy. Urządzenie jest wyjątkowo czułe dzięki zastosowaniu technologii Force Touch, która pozwoli Ci również na pełną personalizację ustawień. Sam wybierz siłę nacisku lub głośność kliknięcia.

 

 

Idealny do pracy i do domu

 

 

Apple Magic Trackpad 2 to narzędzie odpowiednie zarówno do domu, jak i do profesjonalnej pracy. Gładzik świetnie się sprawdza do rysowania w programach graficznych (zwiększa precyzję ruchów), podczas przewijania długich treści lub do obrabiania zdjęć. Urządzenie ma nowatorski design i nie wymaga żadnych kabli.

 

 

 

 

Typ
Trackpad
Łączność
Bezprzewodowa
Sensor Force Touch
Interfejs Bluetooth
Zasięg do 10 m
Zasilanie Wbudowana bateria
Profil Uniwersalny
Kolor
Szary
Długość
114 mm
Szerokość 160 mm
Wysokość 4,9 - 10,9 mm
Waga
231 g
Dodatkowe informacje
Dotykowa powierzchnia
Obsługa gestów
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)

 

 

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura