Apple AirPods 2019 (Słuchawki bezprzewodowe)

Apple AirPods 2019 (Słuchawki bezprzewodowe)

Cena:
753,00 zł
RCD : 904,00 zł ⓘ

 • Kod produktu: 10721
 • DOSTĘPNY W MAGAZYNIE -
  DARMOWA WYSYŁKA
  Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni roboczych
 • Pełna gwarancja producenta
 • Producent: Apple


Apple Airpods 2019


 • Konstrukcja słuchawek: douszne
 • Mikrofon: tak
 • Łączność: bezprzewodowa
 • Czas pracy do 25h
 • Typ mikrofonu: dwukierunkowy

 

 

 

 

 

Bajeczne słuchawki

 

 

Chcesz zanurzyć się w muzyce? Wybierz Apple AirPods 2019. Te słuchawki pozwolą Ci na towarzystwo dźwięków przez całą dobę. Teraz każda chwila będzie brzmiała śpiewająco. AirPods 2019 świetnie sprawdzają się również w rozmowach. Ulepszony chip H1 odbiera sygnał z iPhone i Apple Watch. Musisz naładować słuchawki? Po prostu włóż je do etui - w 15 minut uzupełnią energię, żebyś mógł słuchać muzyki przez kolejne 3 godziny.

 

 

 

 

W 100% bezprzewodowe

 

 

Wystarczy, że włożysz AirPods 2019 do uszu i będziesz mógł wybrać utwór. Parowanie ze smartfonem albo zegarkiem dokonuje się automatycznie. Te słuchawki są naprawdę inteligentne. Wiedzą, kiedy wkładasz je do uszu. Jeśli je wyciągasz, zatrzymują odtwarzanie. Kiedy rozpoczyna się połączenie, same przełączają się na rozmowę. Komfort użytkowania tych słuchawek nie mógłby być większy.

 

 

 

 

Błyskawiczne ładowanie AirPods 2019

 

 

Umieść słuchawki w etui ładującym, a momentalnie zaczną pobierać energię. Zobaczysz to dzięki migającej diodzie. Wszystko szybko, sprawnie i bez kabli - ładowanie będzie naprawdę błyskawiczne. Przyłóż AirPods 2019 do iPhone’a, żeby wiedzieć, ile jeszcze zostało energii. Jeżeli akumulatory w słuchawkach są naładowane, będą mogły grać bez przerwy nawet przez 5 godzin.

 

 

 

 

 

Konstrukcja słuchawek
Douszne
Wbudowany mikrofon
Tak
Typ mikrofonu Dwukierunkowy
Łączność Bezprzewodowe
Kolor
Biały
Dodatkowe informacje
czas pracy do 25h, moduł Bluetooth
Wysokość
40,5 mm
Szerokość 18 mm
Głębokość 16,5 mm
Waga 4g (słuchawka)
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)

 

 

 

Stan produktu

 

Fizycznie nowy, posiada wszystkie folie ochronne stosowane przez producenta, wszystkie akcesoria są fabrycznie zapakowane. Bateria produktu nie została jeszcze sformatowana.

 

Pochodzenie

 

Towar pochodzi z dystrybucji polskiej bądź europejskiej. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.

 

Wymiana wadliwego egzemplarza

 

Gdyby produkt posiadał wadę, zgodnie z naszą polityką - bezpłatnie wymieniamy produkt na inny egzemplarz. 

 

Gwarancja

 

 

1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta, ważna na terytorium Polski.

 

 

Dowód zakupu

 

Faktura